Co je to?
Definice výrazu AGROFERT. Co znamená odborný pojem AGROFERT z kategorie Ekonomie?

Co to je AGROFERT? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu AGROFERT?

AGROFERT je název mezinárodního koncernu, založeného v roce 1993 Andrejem Babišem. V současnosti má společnost více než 250 podniků v oborech zemědělství, chemie, potravinářství, lesnictví, dřevařství, dopravy, obnovitelných zdrojů a také médií.
AGROFERT působí v 18 zemích a 4 kontinentech, pracuje zde téměř 35 000 zaměstnanců. Daňovou povinnost plní společnost v České republice a zde také podporuje neziskové organizace i správu a školství.

Význam slova, termín, co je to AGROFERT? Definice výrazu AGROFERT. Co znamená odborný pojem AGROFERT z kategorie Ekonomie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (AGROFERT) můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín AGROFERT patří do kategorie Ekonomie

Klíčová slova: vysvětlení, slovník, formulace, AGROFERT, pojem, AGROFERT, wiki, význam pojmu, slovo, přesný význam, co to je, Ekonomie, termín, význam slova, heslo, Ekonomie

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená AGROFERT? resp. co se skrývá pod slovem AGROFERT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AGROFERT, odpověď na dotaz co je to AGROFERT?. Víte např. kdo to je Apologeta? Znáte a víte kdo je Jiří Grossmann? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Ekonomie. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.