Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nikasil. Co znamená odborný pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Co je to Nikasil? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Nikasil?

Nikasil představuje niklo-křemíkovo-karbidovou úpravu nejrůznějšího povrchu. Nikasil se nejčastěji vyskytuje na komponentech motorů, jedná se zejména o válce.
Nikasil byl vyvinut roku 1967, postupně byl několikrát modernizován a zlepšován. Nikasil je nanášen vždy v tenké vrstvě, má množství pozitivních dopadů, zmiňme například lepší odvod tepla nebo zvýšení kluznosti. Nikasil je s oblibou využíván v závodním odvětví, včetně konstrukcí Formule 1.

Význam slova, termín, co je to Nikasil? Výraz, termín, definice slova Nikasil. Co znamená odborný pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Nikasil s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Nikasil je v kategorii Chemie

Klíčová slova: pojem, informace, vysvětlení, význam, význam slova, co znamená, přesný význam, slovník, Chemie, přesný výraz, formulace, synonymum, definice, Nikasil, slovo, wiki

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Nikasil? resp. co to je Nikasil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nikasil, odpověď na dotaz co je to Nikasil?. Víte např. kdo to je Delegát? Znáte a víte kdo je Psychopat? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Chemie). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?