Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Methionin. Co znamená pojem Methionin z kategorie Chemie?

Co to je Methionin? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Methionin?

Methionin je kyselina, která je vázána v některých bílkovinách. Napomáhá při biochemických reakcích, ochraně před negativními vlivy prostředí a podílí se i na zpracování tuků a cholesterolu. Proto se používá při snižování hladiny cholesterolu a odbourávání tuku.
Methionon je také detoxikační a antioxidační kyselina, používá se i pro regeneraci. Obsahuje také síru.

Význam slova, termín, co je to Methionin? Odborný termín, výraz, slovo Methionin. Co znamená pojem Methionin z kategorie Chemie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Methionin sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Methionin je v kategorii Chemie

Klíčová slova: popis, popis, slovo, definice, wiki, Chemie, informace, přesný výraz, co znamená, heslo, přesný význam, význam pojmu, Chemie, pojem, co to je

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Methionin? resp. co je to Methionin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Methionin, odpověď na dotaz co je to Methionin?. Víte např. kdo to je Rodinný příslušník? Znáte a víte kdo je Druh? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Methionin v jiné sekci než Chemie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.