Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Methionin. Co znamená pojem Methionin z kategorie Chemie?

Co to je Methionin? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Methionin?

Methionin je kyselina, která je vázána v některých bílkovinách. Napomáhá při biochemických reakcích, ochraně před negativními vlivy prostředí a podílí se i na zpracování tuků a cholesterolu. Proto se používá při snižování hladiny cholesterolu a odbourávání tuku.
Methionon je také detoxikační a antioxidační kyselina, používá se i pro regeneraci. Obsahuje také síru.

Význam slova, termín, co je to Methionin? Odborný termín, výraz, slovo Methionin. Co znamená pojem Methionin z kategorie Chemie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Methionin s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Methionin je v kategorii Chemie

Klíčová slova: význam pojmu, informace, co to je, slovo, heslo, slovník, význam, význam slova, Methionin, wiki, termín, co znamená, přesný výraz, přesný význam, synonymum

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Methionin? resp. co znamená slovo Methionin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Methionin, odpověď na dotaz co je to Methionin?. Víte např. kdo to je Rodinný příslušník? Znáte a víte kdo je Druh? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Methionin v jiné sekci než Chemie. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.