Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kyselina listová. Co znamená pojem Kyselina listová z kategorie Chemie?

Co je to Kyselina listová? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kyselina listová?

Kyselina listová je název vitamínu patřícího do skupiny B-komplex. Je rozpustná ve vodě. Kyselina listová je důležitá pro tvorbu červených krvinek a má velký význam pro zdravý vývoj plodu.
Bývá označována také jako vitamín B9 či folacin. Jejími přírodními zdroji jsou listová zelenina, obecně zelenina, obiloviny, ovoce, ořechy, játra a některé druhy mléčných výrobků.

Význam slova, termín, co je to Kyselina listová? Odborný výraz, definice slova Kyselina listová. Co znamená pojem Kyselina listová z kategorie Chemie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Kyselina listová můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Kyselina listová je v sekci Chemie

Klíčová slova: přesný význam, termín, Kyselina listová, Chemie, heslo, vysvětlení, význam slova, co znamená, definice, synonymum, význam, formulace, význam pojmu, slovník, přesný výraz

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Kyselina listová? resp. co znamená slovo Kyselina listová? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyselina listová, odpověď na dotaz co je to Kyselina listová?. Víte např. kdo to je Radovan Krejčíř? Znáte a víte kdo je Jakub Zedníček? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kyselina listová v jiné sekci než Chemie. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?