Co je to?
Definice výrazu Disperzní. Co znamená odborný pojem Disperzní z kategorie Chemie?

Co to je Disperzní? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Disperzní

Disperzní znamená rozptylující se, rozkládající se, obsahující rozptýlené částice. Může se jednat například o lepidlo, barvu, soustavu, strukturu a podobně. Ve vědeckém významu se jedná o smíšené látky, ze kterých je jedna rozptýlena v druhé.
Slovo disperzní se užívá ve fyzice, chemii, matematice, statistice a dalších vědních i praktických odvětvích.

Význam slova, termín, co je to Disperzní? Definice výrazu Disperzní. Co znamená odborný pojem Disperzní z kategorie Chemie?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Disperzní? Potom se o definici podělte s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Disperzní je v sekci Chemie

Klíčová slova: přesný výraz, informace, formulace, wiki, význam pojmu, heslo, synonymum, Disperzní, pojem, termín, význam slova, popis, co to je

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Disperzní? resp. jaký je význam slova Disperzní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disperzní, odpověď na dotaz co je to Disperzní?. Víte např. kdo to je Albín? Znáte a víte kdo je Conchita Wurst? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Disperzní v jiné sekci než Chemie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.