Co je to?
Definice výrazu Disperzní. Co znamená odborný pojem Disperzní z kategorie Chemie?

Co to je Disperzní? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Disperzní?

Disperzní znamená rozptylující se, rozkládající se, obsahující rozptýlené částice. Může se jednat například o lepidlo, barvu, soustavu, strukturu a podobně. Ve vědeckém významu se jedná o smíšené látky, ze kterých je jedna rozptýlena v druhé.
Slovo disperzní se užívá ve fyzice, chemii, matematice, statistice a dalších vědních i praktických odvětvích.

Význam slova, termín, co je to Disperzní? Definice výrazu Disperzní. Co znamená odborný pojem Disperzní z kategorie Chemie?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Disperzní je v sekci Chemie

Klíčová slova: slovo, slovník, význam, formulace, Disperzní, heslo, pojem, co znamená, význam pojmu, Chemie, Disperzní, vysvětlení, termín, popis, význam slova, informace

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Disperzní? resp. co vlastně znamená slovo Disperzní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disperzní, odpověď na dotaz co je to Disperzní?. Víte např. kdo to je Jana Uriel Kratochvílová? Znáte a víte kdo je Zkurvysyn? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Disperzní hledat i v jiných kategoriích (než Chemie) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.