Co je to?
Definice výrazu Disperzní. Co znamená odborný pojem Disperzní z kategorie Chemie?

Co to je Disperzní? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Disperzní

Disperzní znamená rozptylující se, rozkládající se, obsahující rozptýlené částice. Může se jednat například o lepidlo, barvu, soustavu, strukturu a podobně. Ve vědeckém významu se jedná o smíšené látky, ze kterých je jedna rozptýlena v druhé.
Slovo disperzní se užívá ve fyzice, chemii, matematice, statistice a dalších vědních i praktických odvětvích.

Význam slova, termín, co je to Disperzní? Definice výrazu Disperzní. Co znamená odborný pojem Disperzní z kategorie Chemie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Disperzní s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Disperzní se nachází v sekci Chemie

Klíčová slova: význam pojmu, definice, přesný význam, co znamená, synonymum, význam slova, Chemie, co to je, wiki, formulace, význam, slovo, slovník, přesný výraz, vysvětlení

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Disperzní? resp. jaká je definice slova Disperzní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disperzní, odpověď na dotaz co je to Disperzní?. Víte např. kdo to je Albín? Znáte a víte kdo je Conchita Wurst? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Disperzní hledat i v jiných kategoriích (než Chemie) Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.