Co je to?
Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Co to je CDS2? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla CDS2?

CDS2 je čistá forma oxidu chloričitého, která vznikla reakcí chloritanu sodného a hydrogensíranu sodného. Neobsahuje žádné škodliviny, takž má vysokou účinnost a je šetrný k lidskému organizmu. Pokud se v těle objeví parazité nebo bakterie, začne CDS2 proti nim bojovat. Patogeny se zničí, posiluje se celková imunita.
Oxid chloričitý se podává naředěný čistou vodou.

Význam slova, termín, co je to CDS2? Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text CDS2 s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo CDS2 se nachází v sekci Chemie

Klíčová slova: CDS2, formulace, význam, Chemie, informace, co to je, Chemie, pojem, vysvětlení, přesný výraz, heslo, wiki, termín, přesný význam, definice

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova CDS2? resp. co to je CDS2? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CDS2, odpověď na dotaz co je to CDS2?. Víte např. kdo to je Filolog? Znáte a víte kdo je Jack Rozparovač? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Chemie). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.