Co je to?
Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Co to je CDS2? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu CDS2

CDS2 je čistá forma oxidu chloričitého, která vznikla reakcí chloritanu sodného a hydrogensíranu sodného. Neobsahuje žádné škodliviny, takž má vysokou účinnost a je šetrný k lidskému organizmu. Pokud se v těle objeví parazité nebo bakterie, začne CDS2 proti nim bojovat. Patogeny se zničí, posiluje se celková imunita.
Oxid chloričitý se podává naředěný čistou vodou.

Význam slova, termín, co je to CDS2? Definice výrazu CDS2. Co znamená odborný pojem CDS2 z kategorie Chemie?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text CDS2 s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem CDS2 se nachází v sekci Chemie

Klíčová slova: formulace, slovo, informace, slovník, Chemie, popis, wiki, termín, CDS2, CDS2, přesný význam, co znamená, definice, Chemie, pojem, význam slova

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova CDS2? resp. jaký je význam slova CDS2? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CDS2, odpověď na dotaz co je to CDS2?. Víte např. kdo to je Ludvík Svoboda? Znáte a víte kdo je Písničkář? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Chemie). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.