Co je to?
Definice výrazu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Co to je Voucher? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Voucher?

Poukázka na získání konkrétního zboží nebo služby od určité firmy. Zákazníka opravňuje převzít zboží případně využít dohodnutou službu. Voucher má přesně vyčíslenou peněžní hodnotu, která se uplatňuje při placení služeb a zboží, na něž je určena. Hodně se využívá hlavně pro formu čerpání nejrůznějších slev.

Význam slova, termín, co je to Voucher? Definice výrazu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Voucher sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Voucher patří do sekce Cestování

Klíčová slova: přesný význam, Voucher, formulace, vysvětlení, wiki, pojem, popis, Cestování, synonymum, co to je, slovo, Voucher, informace, Cestování, přesný výraz, heslo

Co znamená pojem Voucher? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Vouchery jsou poukazy na různé služby či slevy z těchto služeb získané u jiných obchodníků zabývajících se distribucí a prodejem těchto poukazů. V souvislosti s rozvojem internetu se distribucí a prodejem těchto poukázek zabývají různé marketingové společnosti, na jejichž webových stránkách lze tyto poukazy získat.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Voucher? resp. co se skrývá pod slovem Voucher? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Voucher, odpověď na dotaz co je to Voucher?. Víte např. kdo to je Daniel Nekonečný? Znáte a víte kdo je Hamoun? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Cestování. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?