Co je to?
Definice výrazu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Co to je Voucher? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Voucher?

Poukázka na získání konkrétního zboží nebo služby od určité firmy. Zákazníka opravňuje převzít zboží případně využít dohodnutou službu. Voucher má přesně vyčíslenou peněžní hodnotu, která se uplatňuje při placení služeb a zboží, na něž je určena. Hodně se využívá hlavně pro formu čerpání nejrůznějších slev.

Význam slova, termín, co je to Voucher? Definice výrazu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Voucher s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Voucher se nachází v sekci Cestování

Co znamená pojem Voucher? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Vouchery jsou poukazy na různé služby či slevy z těchto služeb získané u jiných obchodníků zabývajících se distribucí a prodejem těchto poukazů. V souvislosti s rozvojem internetu se distribucí a prodejem těchto poukázek zabývají různé marketingové společnosti, na jejichž webových stránkách lze tyto poukazy získat.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: formulace, slovník, přesný výraz, přesný význam, co znamená, pojem, co to je, heslo, popis, wiki, význam, význam pojmu, definice, slovo, význam slova

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Voucher? resp. jaká je definice slova Voucher? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Voucher, odpověď na dotaz co je to Voucher?. Víte např. kdo to je Socka? Znáte a víte kdo je Mediátor? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Voucher hledat i v jiných kategoriích (než Cestování) Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?