Co je to?
Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Co je to Last minute? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Last minute

Last minute neboli česky "na poslední chvíli" je pojem, který v cestovním ruchu označuje "výprodej" zájezdů, tedy možnost zakoupit si zájezd poměrně krátce před dnem odjezdu, avšak za zvýhodněnou cenu. Obliba nakupování "na poslední chvíli" je značná a cestovním kancelářím umožňuje doplnit poslední volná místa. Některé cestovní kanceláře nabízejí opačnou službu nazvanou first minute, kde zákazník naopak dostává slevu za včasné zakoupení zájezdu.

Význam slova, termín, co je to Last minute? Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Last minute sdílejte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Last minute je v kategorii Cestování

Klíčová slova: definice, heslo, Cestování, přesný výraz, přesný význam, informace, Last minute, termín, popis, formulace, význam slova, význam, Cestování, synonymum, význam pojmu, co to je

Co znamená pojem Last minute? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Last minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená Last Minute případně Last Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. First Minute zájezdů.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Last minute? resp. co se přesně ukrývá za slovem Last minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Last minute, odpověď na dotaz co je to Last minute?. Víte např. kdo to je Správní orgán? Znáte a víte kdo je Rychtář? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Cestování). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.