Co je to?
Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Co je to Last minute? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Last minute

Last minute neboli česky "na poslední chvíli" je pojem, který v cestovním ruchu označuje "výprodej" zájezdů, tedy možnost zakoupit si zájezd poměrně krátce před dnem odjezdu, avšak za zvýhodněnou cenu. Obliba nakupování "na poslední chvíli" je značná a cestovním kancelářím umožňuje doplnit poslední volná místa. Některé cestovní kanceláře nabízejí opačnou službu nazvanou first minute, kde zákazník naopak dostává slevu za včasné zakoupení zájezdu.

Význam slova, termín, co je to Last minute? Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Last minute) můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Last minute patří do kategorie Cestování

Klíčová slova: vysvětlení, význam, wiki, co znamená, popis, Last minute, informace, slovník, formulace, význam pojmu, slovo, definice, Last minute, přesný význam, přesný výraz, Cestování

Wikipedie píše o slovu Last minute?

Last minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená Last Minute případně Last Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. First Minute zájezdů.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Last minute? resp. jaký je přesný význam slova Last minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Last minute, odpověď na dotaz co je to Last minute?. Víte např. kdo to je Chiméra? Znáte a víte kdo je Rychtář? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Cestování). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.