Co je to?
Odborný výraz, definice slova First minute. Co znamená pojem First minute z kategorie Cestování?

Co je to First minute? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu First minute?

First minute je pojem spojený s cestováním a zájezdy. Podstatou First minute je zakoupení zájezdu ještě před započetím sezóny nebo na jejím začátku. First minute pochází z angličtiny a znamená první chvíle. Zájezdy First minute nabízejí zvláštní výhody, především velké slevy a širokou nabídku. Není nutné zaplatit vysokou zálohu.
Zakoupit zájezd se však musí dlouho dopředu a stanovit si tak také termín dovolené, který již nebude možno změnit.

Význam slova, termín, co je to First minute? Odborný výraz, definice slova First minute. Co znamená pojem First minute z kategorie Cestování?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to First minute? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem First minute je v kategorii Cestování

Klíčová slova: formulace, termín, význam, co znamená, význam pojmu, synonymum, význam slova, přesný výraz, wiki, Cestování, slovo, pojem, přesný význam, informace, slovník

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova First minute? resp. co je to First minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu First minute, odpověď na dotaz co je to First minute?. Víte např. kdo to je Konšel? Znáte a víte kdo je Ranhojič? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Cestování. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.