Co je to?
Odborný výraz, definice slova First minute. Co znamená pojem First minute z kategorie Cestování?

Co je to First minute? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla First minute?

First minute je pojem spojený s cestováním a zájezdy. Podstatou First minute je zakoupení zájezdu ještě před započetím sezóny nebo na jejím začátku. First minute pochází z angličtiny a znamená první chvíle. Zájezdy First minute nabízejí zvláštní výhody, především velké slevy a širokou nabídku. Není nutné zaplatit vysokou zálohu.
Zakoupit zájezd se však musí dlouho dopředu a stanovit si tak také termín dovolené, který již nebude možno změnit.

Význam slova, termín, co je to First minute? Odborný výraz, definice slova First minute. Co znamená pojem First minute z kategorie Cestování?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem First minute patří do sekce Cestování

Klíčová slova: First minute, význam, co znamená, formulace, popis, význam slova, Cestování, slovník, přesný význam, termín, přesný výraz, heslo, First minute, synonymum, Cestování, význam pojmu

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to First minute? resp. co se přesně ukrývá za slovem First minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu First minute, odpověď na dotaz co je to First minute?. Víte např. kdo to je Seladon? Znáte a víte kdo je Sauron? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Cestování). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.