Co je to?
Definice odborného termínu, slova Fakultativní výlet. Co znamená pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Co je to Fakultativní výlet? Význam slova

Co znamená termín Fakultativní výlet? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Fakultativní výlet je nepovinná součást zájezdu. Protože se jedná o dobrovolnou náplň, které se není nutno zúčastnit, jev případě zájmu nutné dokoupení, většinou u delegáta cestovní kanceláře. V některých případech se turisté pro fakultativní výlety rozhodují již při zakoupení zájezdu.
Fakultativní může být také zakoupení pojištění. Organizátorem těchto dobrovolných výletů jsou samotní prodejci zájezdů ve spolupráci s místními cestovními kancelářemi.

Význam slova, termín, co je to Fakultativní výlet? Definice odborného termínu, slova Fakultativní výlet. Co znamená pojem Fakultativní výlet z kategorie Cestování?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Fakultativní výlet je v sekci Cestování

Klíčová slova: slovo, formulace, význam slova, Cestování, Fakultativní výlet, wiki, Cestování, heslo, co znamená, přesný význam, slovník, synonymum, význam pojmu, termín, pojem, přesný výraz

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Fakultativní výlet? resp. co to je Fakultativní výlet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fakultativní výlet, odpověď na dotaz co je to Fakultativní výlet?. Víte např. kdo to je Leoš Janáček? Znáte a víte kdo je Boromir? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Fakultativní výlet hledat i v jiných kategoriích (než Cestování) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.