Co je to?
Definice výrazu, termínu Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Co je to Check in? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Check in?

Check in lze přeložit jako odbavení na letišti. Check in znamená registraci cestujícího a jeho zavazadel pro určitý konkrétní let. Pokud cestující vlastní papírovou podobu letenky, musí ji předložit společně s osobními doklady.
Vlastník elektronické letenky předkládá při check in pouze cestovní doklad. Kontrolující soba prověří totožnost cestujícího, platnost dokladu a popřípadě víza. Při check in se kontrolují i zavazadla, jejich obsah a váha.

Význam slova, termín, co je to Check in? Definice výrazu, termínu Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Check in sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Check in patří do sekce Cestování

Klíčová slova: Cestování, pojem, význam slova, přesný význam, slovník, význam, vysvětlení, slovo, popis, synonymum, wiki, termín, přesný výraz, Cestování, formulace

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Check in? resp. jaký je přesný význam slova Check in? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Check in, odpověď na dotaz co je to Check in?. Víte např. kdo to je Křesťan? Znáte a víte kdo je Etnograf? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Check in i v jiných kategoriích (než Cestování). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.