Co je to?
Definice výrazu, termínu Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Co je to Check in? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Check in

Check in lze přeložit jako odbavení na letišti. Check in znamená registraci cestujícího a jeho zavazadel pro určitý konkrétní let. Pokud cestující vlastní papírovou podobu letenky, musí ji předložit společně s osobními doklady.
Vlastník elektronické letenky předkládá při check in pouze cestovní doklad. Kontrolující soba prověří totožnost cestujícího, platnost dokladu a popřípadě víza. Při check in se kontrolují i zavazadla, jejich obsah a váha.

Význam slova, termín, co je to Check in? Definice výrazu, termínu Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Check in sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Check in patří do sekce Cestování

Klíčová slova: termín, synonymum, formulace, přesný význam, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, wiki, Cestování, Check in, význam slova, informace, pojem, slovo, popis, význam pojmu

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Check in? resp. co je to Check in? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Check in, odpověď na dotaz co je to Check in?. Víte např. kdo to je Daniel Prokop? Znáte a víte kdo je Nemesis? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Check in hledat i v jiných kategoriích (než Cestování) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.