Co je to?
Definice výrazu, termínu Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Co je to Check in? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Check in

Check in lze přeložit jako odbavení na letišti. Check in znamená registraci cestujícího a jeho zavazadel pro určitý konkrétní let. Pokud cestující vlastní papírovou podobu letenky, musí ji předložit společně s osobními doklady.
Vlastník elektronické letenky předkládá při check in pouze cestovní doklad. Kontrolující soba prověří totožnost cestujícího, platnost dokladu a popřípadě víza. Při check in se kontrolují i zavazadla, jejich obsah a váha.

Význam slova, termín, co je to Check in? Definice výrazu, termínu Check in. Co znamená odborný pojem Check in z kategorie Cestování?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Check in se nachází v sekci Cestování

Klíčová slova: termín, význam, popis, synonymum, Check in, význam slova, definice, slovo, wiki, přesný význam, formulace, informace, přesný výraz, Check in, heslo, Cestování

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Check in? resp. co znamená Check in? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Check in, odpověď na dotaz co je to Check in?. Víte např. kdo to je Předseda vlády? Znáte a víte kdo je Nemesis? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Cestování). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.