Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cestovní agentura. Co znamená odborný pojem Cestovní agentura z kategorie Cestování?

Co je to Cestovní agentura? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Cestovní agentura?

Cestovní agentura je typ firmy, řadící se k volným činnostem. Jde o prodej konkrétních zájezdů různých cestovních kanceláří a služby s tímto prodejem spojené. Prodej zájezdů tedy pouze zprostředkuje, nesmí však prodávat své vlastní zájezdy složené z více služeb.
Zájezdy nemusí být pojištěné a cestovní agentura za ně zcela neodpovídá. I bez cestovní kanceláře může cestovní agentura nabízet některé služby, jako je ubytování v hotelu, pronájem vozu, zajištění letenek a podobně.

Význam slova, termín, co je to Cestovní agentura? Výraz, termín, definice slova Cestovní agentura. Co znamená odborný pojem Cestovní agentura z kategorie Cestování?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Cestovní agentura se nachází v sekci Cestování

Klíčová slova: co to je, význam slova, slovník, informace, slovo, přesný význam, wiki, definice, Cestování, vysvětlení, co znamená, heslo, pojem, synonymum, Cestovní agentura, formulace

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Cestovní agentura? resp. jaká je definice slova Cestovní agentura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cestovní agentura, odpověď na dotaz co je to Cestovní agentura?. Víte např. kdo to je Milenka? Znáte a víte kdo je Thorin Pavéza? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Cestování). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.