Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cestovní agentura. Co znamená odborný pojem Cestovní agentura z kategorie Cestování?

Co je to Cestovní agentura? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Cestovní agentura?

Cestovní agentura je typ firmy, řadící se k volným činnostem. Jde o prodej konkrétních zájezdů různých cestovních kanceláří a služby s tímto prodejem spojené. Prodej zájezdů tedy pouze zprostředkuje, nesmí však prodávat své vlastní zájezdy složené z více služeb.
Zájezdy nemusí být pojištěné a cestovní agentura za ně zcela neodpovídá. I bez cestovní kanceláře může cestovní agentura nabízet některé služby, jako je ubytování v hotelu, pronájem vozu, zajištění letenek a podobně.

Význam slova, termín, co je to Cestovní agentura? Výraz, termín, definice slova Cestovní agentura. Co znamená odborný pojem Cestovní agentura z kategorie Cestování?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Cestovní agentura můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Cestovní agentura je v sekci Cestování

Klíčová slova: Cestovní agentura, synonymum, význam, slovník, Cestování, význam pojmu, pojem, popis, co to je, termín, Cestovní agentura, slovo, význam slova, přesný význam, vysvětlení, přesný výraz

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Cestovní agentura? resp. co vlastně znamená slovo Cestovní agentura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cestovní agentura, odpověď na dotaz co je to Cestovní agentura?. Víte např. kdo to je Nymfomanka? Znáte a víte kdo je Thorin Pavéza? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Cestování. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.