Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cestovní agentura. Co znamená odborný pojem Cestovní agentura z kategorie Cestování?

Co je to Cestovní agentura? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Cestovní agentura?

Cestovní agentura je typ firmy, řadící se k volným činnostem. Jde o prodej konkrétních zájezdů různých cestovních kanceláří a služby s tímto prodejem spojené. Prodej zájezdů tedy pouze zprostředkuje, nesmí však prodávat své vlastní zájezdy složené z více služeb.
Zájezdy nemusí být pojištěné a cestovní agentura za ně zcela neodpovídá. I bez cestovní kanceláře může cestovní agentura nabízet některé služby, jako je ubytování v hotelu, pronájem vozu, zajištění letenek a podobně.

Význam slova, termín, co je to Cestovní agentura? Výraz, termín, definice slova Cestovní agentura. Co znamená odborný pojem Cestovní agentura z kategorie Cestování?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Cestovní agentura s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Cestovní agentura se nachází v sekci Cestování

Klíčová slova: co to je, definice, vysvětlení, přesný výraz, popis, pojem, informace, wiki, význam, přesný význam, popis, slovník, význam slova, Cestovní agentura, význam pojmu

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Cestovní agentura? resp. co to je Cestovní agentura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cestovní agentura, odpověď na dotaz co je to Cestovní agentura?. Víte např. kdo to je Speciální pedagog? Znáte a víte kdo je Kašér? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Cestovní agentura i v jiných kategoriích (než Cestování). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.