Co je to?
Definice výrazu, termínu Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Co je to Apartmán? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Apartmán?

Apartmán je jedním z druhů ubytování. Jedná se o pobyt ve více místnostech, které mají oproti jiným typům ubytování také kuchyňský kout a další výbavu, například přistýlku, koupelnu, terasu, balkon nebo samostatný vchod.
Apartmán může sloužit k ubytování jednoho člověka nebo více lidí. Prostor lze také uzamykat. Apartmán může být umístěn v hotelu nebo v apartmánovém domě. Ubytování v apartmánu je soukromější a nejsou zajišťovány další služby, proto bývá apartmán oproti hotelu levnější. Tento typ je oblíbený zvláště pro dovolené.

Význam slova, termín, co je to Apartmán? Definice výrazu, termínu Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Apartmán se nachází v kategorii Cestování

Klíčová slova: Cestování, heslo, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, slovník, wiki, význam, Cestování, význam slova, co znamená, Apartmán, pojem, Apartmán, slovo, termín

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Apartmán? resp. co se skrývá pod slovem Apartmán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apartmán, odpověď na dotaz co je to Apartmán?. Víte např. kdo to je Mašgiach? Znáte a víte kdo je Kardinál? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Apartmán v jiné sekci než Cestování. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?