Co je to?
Definice výrazu, termínu Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Co je to Apartmán? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Apartmán

Apartmán je jedním z druhů ubytování. Jedná se o pobyt ve více místnostech, které mají oproti jiným typům ubytování také kuchyňský kout a další výbavu, například přistýlku, koupelnu, terasu, balkon nebo samostatný vchod.
Apartmán může sloužit k ubytování jednoho člověka nebo více lidí. Prostor lze také uzamykat. Apartmán může být umístěn v hotelu nebo v apartmánovém domě. Ubytování v apartmánu je soukromější a nejsou zajišťovány další služby, proto bývá apartmán oproti hotelu levnější. Tento typ je oblíbený zvláště pro dovolené.

Význam slova, termín, co je to Apartmán? Definice výrazu, termínu Apartmán. Co znamená odborný pojem Apartmán z kategorie Cestování?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Apartmán? Pak se o ní podělte s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Apartmán patří do sekce Cestování

Klíčová slova: synonymum, slovník, Apartmán, vysvětlení, význam pojmu, co to je, slovo, popis, formulace, Cestování, přesný výraz, popis, přesný význam, co znamená, význam slova

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Apartmán? resp. jaký je přesný význam slova Apartmán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Apartmán, odpověď na dotaz co je to Apartmán?. Víte např. kdo to je Sketa? Znáte a víte kdo je Kim Kardashian? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Apartmán hledat i v jiných kategoriích (než Cestování) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?