Co je to?
Odborný výraz, definice slova All inclusive. Co znamená pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Co je to All inclusive? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu All inclusive?

Anglický termín all inclusive lze přeložit jako "vše zahrnuto v ceně". Nejčastěji se s tímto označením setkáme v cestovním ruchu zejména u nabídek různých zájezdů. Znamená to, že cena v sobě zahrnuje ubytování, stravování, případně další služby. Zákazník ví, za co platí, a sám si nemusí už nic dalšího zajišťovat.

Význam slova, termín, co je to All inclusive? Odborný výraz, definice slova All inclusive. Co znamená pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu All inclusive doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín All inclusive se nachází v sekci Cestování

Klíčová slova: co znamená, popis, význam slova, All inclusive, definice, Cestování, význam pojmu, termín, co to je, formulace, Cestování, vysvětlení, slovo, synonymum, heslo, All inclusive

Co znamená pojem All inclusive? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

All inclusive je systém služeb v hotelech, kdy cena jídla, nápojů a mnoha dalších druhů služeb je zahrnuta v ceně pokoje.
Poprvé tento systém použil francouzský řetězec rekreačních zařízení Club Med.
S rozvojem turistiky získal systém all inclusive značnou popularitu, a byl dále rozšířen na například ultra all inclusive, royal all inclusive a podobně.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova All inclusive? resp. co označuje slovo All inclusive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu All inclusive, odpověď na dotaz co je to All inclusive?. Víte např. kdo to je Ektomorf? Znáte a víte kdo je Purkmistr? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Cestování. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.