Co je to?
Odborný výraz, definice slova All inclusive. Co znamená pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Co je to All inclusive? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu All inclusive

Anglický termín all inclusive lze přeložit jako "vše zahrnuto v ceně". Nejčastěji se s tímto označením setkáme v cestovním ruchu zejména u nabídek různých zájezdů. Znamená to, že cena v sobě zahrnuje ubytování, stravování, případně další služby. Zákazník ví, za co platí, a sám si nemusí už nic dalšího zajišťovat.

Význam slova, termín, co je to All inclusive? Odborný výraz, definice slova All inclusive. Co znamená pojem All inclusive z kategorie Cestování?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova All inclusive můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz All inclusive je v sekci Cestování

Co znamená pojem All inclusive? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

All inclusive je systém služeb v hotelech, kdy cena jídla, nápojů a mnoha dalších druhů služeb je zahrnuta v ceně pokoje.
Poprvé tento systém použil francouzský řetězec rekreačních zařízení Club Med.
S rozvojem turistiky získal systém all inclusive značnou popularitu, a byl dále rozšířen na například ultra all inclusive, royal all inclusive a podobně.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: význam, slovo, přesný význam, popis, Cestování, význam pojmu, termín, synonymum, přesný výraz, All inclusive, definice, vysvětlení, informace, slovník, Cestování

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu All inclusive? resp. co znamená slovo All inclusive? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu All inclusive, odpověď na dotaz co je to All inclusive?. Víte např. kdo to je Exekutor? Znáte a víte kdo je Garant? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín All inclusive hledat i v jiných kategoriích (než Cestování) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.