Co je to?
Odborný výraz, definice slova Větný celek. Co znamená pojem Větný celek z kategorie Český jazyk?

Co je to Větný celek? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Větný celek?

Věta nebo také větný celek je jazykový útvar, který se skládá z jednotlivých slov. S jeho pomocí mluvčí vyjadřuje svoji myšlenku, názor nebo vztah k něčemu. Dělí se na větu jednoduchou, která popisuje jednu myšlenku a souvětí složené z více vět. Ty buď rozvíjejí jednu myšlenku, nebo jich obsahují více.

Význam slova, termín, co je to Větný celek? Odborný výraz, definice slova Větný celek. Co znamená pojem Větný celek z kategorie Český jazyk?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Větný celek patří do sekce Český jazyk

Klíčová slova: termín, význam, Český jazyk, slovník, slovo, Větný celek, přesný význam, přesný výraz, formulace, co znamená, definice, wiki, význam slova, heslo, vysvětlení, informace

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Větný celek? resp. co znamená slovo Větný celek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Větný celek, odpověď na dotaz co je to Větný celek?. Víte např. kdo to je Čarodejnice? Znáte a víte kdo je Mediátor? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Český jazyk. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.