Co je to?
Odborný výraz, definice slova Palindrom. Co znamená pojem Palindrom z kategorie Český jazyk?

Co je to Palindrom? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Palindrom

Palindrom je pojem odvozený od řeckého slova, které v překladu znamená běžící pozpátku. Jedná se o větu, slovo, číslo či jakoukoli jinou sekvenci, pro které je typickou vlastností to, že je můžete číst zleva doprava i zprava doleva a vždy vám vyjde to samé.
Mezery mezi slovy a diakritická znaménka se nepočítají. Klasickým palindromem je například věta „ Kobyla má malý bok“.

Význam slova, termín, co je to Palindrom? Odborný výraz, definice slova Palindrom. Co znamená pojem Palindrom z kategorie Český jazyk?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Palindrom? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Palindrom je v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: co znamená, význam slova, význam, pojem, termín, Palindrom, slovo, synonymum, co to je, vysvětlení, Český jazyk, popis, slovník, přesný význam, popis

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Palindrom? resp. jaký je význam slova Palindrom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Palindrom, odpověď na dotaz co je to Palindrom?. Víte např. kdo to je Sociopat? Znáte a víte kdo je Neurotik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Palindrom i v jiných kategoriích (než Český jazyk). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.