Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hrubá chyba. Co znamená pojem Hrubá chyba z kategorie Český jazyk?

Co je to Hrubá chyba? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Hrubá chyba?

Jako "hrubá" chyba, lidově hrubka, se v češtině obecně označuje pravopisná chyba, a to taková, kterou vnímáme jako tzv. velkou a závažnou chybu. Tedy chyba ve vyjmenovaných slovech, ve shodě podmětu s přísudkem a podobně. V médiích se jedná o dost běžný jev, protože u článků jde o co nejrychlejší zveřejnění za účelem zvýšení čtenosti a korekturami se nikdo příliš nezabývá.

Význam slova, termín, co je to Hrubá chyba? Odborný výraz, definice slova Hrubá chyba. Co znamená pojem Hrubá chyba z kategorie Český jazyk?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Hrubá chyba je v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: Hrubá chyba, význam pojmu, wiki, co to je, Český jazyk, Hrubá chyba, vysvětlení, význam slova, význam, přesný výraz, přesný význam, slovo, heslo, termín, slovník, synonymum

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Hrubá chyba? resp. jaký je význam pojmu Hrubá chyba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hrubá chyba, odpověď na dotaz co je to Hrubá chyba?. Víte např. kdo to je Kršna? Znáte a víte kdo je Spejbl? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Český jazyk U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.