Co je to?
Definice výrazu, termínu Bonmot. Co znamená odborný pojem Bonmot z kategorie Český jazyk?

Co je to Bonmot? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Bonmot?

Bonmot znamená v překladu z francouzštiny pikantní nebo dobré slovo (bon mot). Jde o vtipný text ve formě slova, úsloví, rčení nebo krátké anekdoty.
Někdy se jako bonmot označují krátké projevy populárních a významných osobností. Ty většinou mívají satirický nádech. Vyjadřují buď vlastní myšlenky řečníka, nebo opakují obecné pravdy. Bývají využívány i jako náhražka z a konkrétní odpověď, kdy mluvčí nechce odpovědět nebo odpověď nezná. Do svých projevů je zařazují především zkušení řečníci.

Význam slova, termín, co je to Bonmot? Definice výrazu, termínu Bonmot. Co znamená odborný pojem Bonmot z kategorie Český jazyk?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Bonmot? s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Bonmot se nachází v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: definice, význam pojmu, synonymum, formulace, přesný význam, heslo, Český jazyk, Český jazyk, vysvětlení, wiki, popis, Bonmot, popis, informace, význam slova

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Bonmot? resp. jaký je přesný význam slova Bonmot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bonmot, odpověď na dotaz co je to Bonmot?. Víte např. kdo to je Ondřej Vetchý? Znáte a víte kdo je Bolševik? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Český jazyk Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?