Co je to?
Definice výrazu, termínu Variabilní symbol. Co znamená odborný pojem Variabilní symbol z kategorie Bankovnictví?

Co je to Variabilní symbol? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Variabilní symbol

Variabilní symbol je pojem z oblasti bankovnictví. Jedná se o jeden z údajů na platebním příkazu. Bývá uváděn na nákupních či prodejních dokladech a je nezbytný pro identifikaci platby.
Variabilní symbol se skládá z maximálně 10 čísel. Bez jeho uvedení nebývá možné správně přiřadit platbu. Někdy bývá tento symbol doplněn specifickým symbolem.

Význam slova, termín, co je to Variabilní symbol? Definice výrazu, termínu Variabilní symbol. Co znamená odborný pojem Variabilní symbol z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Variabilní symbol s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Variabilní symbol je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, co to je, význam slova, Bankovnictví, termín, formulace, popis, wiki, definice, význam pojmu, informace, pojem, slovo, heslo, Variabilní symbol

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Variabilní symbol? resp. jaký je význam slova Variabilní symbol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Variabilní symbol, odpověď na dotaz co je to Variabilní symbol?. Víte např. kdo to je Jaromír Soukup? Znáte a víte kdo je Seraf? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Bankovnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.