Co je to?
Definice výrazu, termínu Variabilní symbol. Co znamená odborný pojem Variabilní symbol z kategorie Bankovnictví?

Co je to Variabilní symbol? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Variabilní symbol

Variabilní symbol je pojem z oblasti bankovnictví. Jedná se o jeden z údajů na platebním příkazu. Bývá uváděn na nákupních či prodejních dokladech a je nezbytný pro identifikaci platby.
Variabilní symbol se skládá z maximálně 10 čísel. Bez jeho uvedení nebývá možné správně přiřadit platbu. Někdy bývá tento symbol doplněn specifickým symbolem.

Význam slova, termín, co je to Variabilní symbol? Definice výrazu, termínu Variabilní symbol. Co znamená odborný pojem Variabilní symbol z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Variabilní symbol se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, význam pojmu, heslo, význam, Variabilní symbol, Bankovnictví, informace, slovník, pojem, definice, termín, co znamená, formulace, co to je, přesný význam

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Variabilní symbol? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Variabilní symbol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Variabilní symbol, odpověď na dotaz co je to Variabilní symbol?. Víte např. kdo to je Bigamista? Znáte a víte kdo je Seraf? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Variabilní symbol v jiné sekci než Bankovnictví. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.