Co je to?
Výraz, termín, definice slova Účetní zůstatek. Co znamená odborný pojem Účetní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je to Účetní zůstatek? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Účetní zůstatek

Účetní zůstatek je zůstatek financí na účtu, který je v daném okamžiku možno použít k úhradě z účtu. Od tohoto zůstatku jsou již odečteny transakce, které byly provedeny, ale nejsou ještě zaúčtovány. Započítán je i nevyčerpaný debet – kontokorentní limit.
Do účetního zůstatku se nezapočítávají transakce platební kartou off-line, při kterých se ihned neblokují finanční prostředky na účtu. Ty se odečtou až po zaúčtování.

Význam slova, termín, co je to Účetní zůstatek? Výraz, termín, definice slova Účetní zůstatek. Co znamená odborný pojem Účetní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Účetní zůstatek se nachází v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: slovník, formulace, pojem, heslo, přesný výraz, význam slova, termín, informace, Účetní zůstatek, definice, Účetní zůstatek, popis, Bankovnictví, co znamená, význam pojmu, přesný význam

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Účetní zůstatek? resp. jaký je význam slova Účetní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Účetní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Účetní zůstatek?. Víte např. kdo to je Filolog? Znáte a víte kdo je Buzík? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Bankovnictví). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.