Co je to?
Výraz, termín, definice slova Účetní zůstatek. Co znamená odborný pojem Účetní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je to Účetní zůstatek? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Účetní zůstatek

Účetní zůstatek je zůstatek financí na účtu, který je v daném okamžiku možno použít k úhradě z účtu. Od tohoto zůstatku jsou již odečteny transakce, které byly provedeny, ale nejsou ještě zaúčtovány. Započítán je i nevyčerpaný debet – kontokorentní limit.
Do účetního zůstatku se nezapočítávají transakce platební kartou off-line, při kterých se ihned neblokují finanční prostředky na účtu. Ty se odečtou až po zaúčtování.

Význam slova, termín, co je to Účetní zůstatek? Výraz, termín, definice slova Účetní zůstatek. Co znamená odborný pojem Účetní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Účetní zůstatek můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Účetní zůstatek je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, wiki, slovo, slovník, popis, heslo, pojem, Bankovnictví, definice, Účetní zůstatek, co to je, termín, význam slova, formulace

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Účetní zůstatek? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Účetní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Účetní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Účetní zůstatek?. Víte např. kdo to je Ivan Hlas? Znáte a víte kdo je Buzík? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Účetní zůstatek i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.