Co je to?
Odborný výraz, definice slova Transparentní účet. Co znamená pojem Transparentní účet z kategorie Bankovnictví?

Co je to Transparentní účet? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Transparentní účet?

Transparentní účet je název z oblasti bankovnictví. Jedná se o zvláštní typ běžného bankovního účtu. Ten se zakládá kvůli možnosti poskytnout podrobné informace o pohybech na účtu široké veřejnosti, aby je mohl kdokoli kontrolovat. Na transparentním účtu si lze prohlédnout transakce rok zpětně. Tento typ účtu využívají především neziskové organizace, které tak umožňují kontrolu finančního hospodaření všem zájemcům.

Význam slova, termín, co je to Transparentní účet? Odborný výraz, definice slova Transparentní účet. Co znamená pojem Transparentní účet z kategorie Bankovnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Transparentní účet? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Transparentní účet se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: formulace, wiki, slovo, přesný výraz, význam slova, význam, pojem, přesný význam, vysvětlení, popis, Bankovnictví, Bankovnictví, Transparentní účet, slovník, co to je, termín

Co označuje termín Transparentní účet? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Transparentní účet je bankovní účet, do kterého může nahlížet veřejnost, zpravidla prostřednictvím WWW stránek na internetu.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Transparentní účet? resp. co se skrývá pod slovem Transparentní účet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Transparentní účet, odpověď na dotaz co je to Transparentní účet?. Víte např. kdo to je Antropolog? Znáte a víte kdo je Barbora Seidlová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.