Co je to?
Definice výrazu Stavební spoření. Co znamená odborný pojem Stavební spoření z kategorie Bankovnictví?

Co to je Stavební spoření? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Stavební spoření?

Stavební spoření je jedním z účelových druhů spoření. Jedná se o dlouhodobý druh spoření, při němž vkladatel ukládá své úspory u speciálně zaměřené banky. Výhodou je možnost čerpat státní podporu po dobu spoření a po splnění podmínek má majitel stavebního spoření nárok získat úvěr ze stavebního spoření.
Tento účelový úvěr má nízké a pevné sazby úroků po celou dobu spoření. Je relativně nezávislé na vývoji finančního trhu.

Význam slova, termín, co je to Stavební spoření? Definice výrazu Stavební spoření. Co znamená odborný pojem Stavební spoření z kategorie Bankovnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Stavební spoření patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: význam, formulace, slovník, slovo, heslo, co to je, přesný význam, synonymum, Bankovnictví, pojem, informace, význam slova, Stavební spoření, přesný výraz, Stavební spoření, Bankovnictví

Co znamená pojem Stavební spoření? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Stavební spoření je typem spoření. Vzniklo za účelem umožnit širokému spektru obyvatel formou výhodných podmínek spoření řešit a realizovat vlastní bytovou otázku. Stavební spoření vytváří za spoluúčasti státu podmínky pro tvorbu vlastního kapitálu, které neumožňuje žádná jiná forma spoření, a společně s výhodným úvěrem prostředky pro financování bydlení.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Stavební spoření? resp. co přesně označuje termín Stavební spoření? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stavební spoření, odpověď na dotaz co je to Stavební spoření?. Víte např. kdo to je Perfekcionalista? Znáte a víte kdo je Daniel Farnbauer? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Bankovnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.