Co je to?
Definice odborného termínu, slova Specifický symbol. Co znamená pojem Specifický symbol z kategorie Bankovnictví?

Co je to Specifický symbol? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Specifický symbol?

Specifický symbol je jedním z druhů symbolů u bankovních plateb. Jedná se o dodatečný symbol, který většinou slouží k přesné identifikaci pro stejné případy, které se účtují v různých měsících.
Jde se o číslo, které má nejvýše 10 míst. Specifický symbol většinou doplňuje variabilní symbol. Někdy se funkce variabilního a specifického symbolu zaměňují.

Význam slova, termín, co je to Specifický symbol? Definice odborného termínu, slova Specifický symbol. Co znamená pojem Specifický symbol z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Specifický symbol patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: Specifický symbol, pojem, slovo, synonymum, co znamená, popis, Specifický symbol, Bankovnictví, termín, slovník, význam slova, vysvětlení, význam, co to je, Bankovnictví, formulace

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Specifický symbol? resp. co znamená Specifický symbol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Specifický symbol, odpověď na dotaz co je to Specifický symbol?. Víte např. kdo to je Nicky Tučková? Znáte a víte kdo je Hurvínek? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Specifický symbol i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.