Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo SOLUS. Co znamená pojem SOLUS z kategorie Bankovnictví?

Co to je SOLUS? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu SOLUS

SOLUS je název sdružení právnických osob, které se zaměřilo na zodpovědné úvěrování. Jeho cílem je preventivně zasahovat proti předlužování klientů a nárůstu dlužníků, kteří nejsou schopni plnit své závazky. Snaží se také o to, aby byly lépe vymahatelné dluhy po splatnosti a snižovala se tak ztráta věřitelů.
SOLUS zahájil činnost v roce 1999. Zkratka znamená Sdružení na ochranu leasingů a úvěrů spotřebitelům. Jeho členy jsou banky i nebankovní instituce a další subjekty.

Význam slova, termín, co je to SOLUS? Odborný termín, výraz, slovo SOLUS. Co znamená pojem SOLUS z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu SOLUS sdílejte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo SOLUS je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, co znamená, význam slova, slovo, termín, popis, význam, SOLUS, formulace, pojem, Bankovnictví, wiki, synonymum, informace, definice

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova SOLUS? resp. co znamená SOLUS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SOLUS, odpověď na dotaz co je to SOLUS?. Víte např. kdo to je Ivana Chýlková? Znáte a víte kdo je Jednatel? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Bankovnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.