Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo SOLUS. Co znamená pojem SOLUS z kategorie Bankovnictví?

Co to je SOLUS? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova SOLUS

SOLUS je název sdružení právnických osob, které se zaměřilo na zodpovědné úvěrování. Jeho cílem je preventivně zasahovat proti předlužování klientů a nárůstu dlužníků, kteří nejsou schopni plnit své závazky. Snaží se také o to, aby byly lépe vymahatelné dluhy po splatnosti a snižovala se tak ztráta věřitelů.
SOLUS zahájil činnost v roce 1999. Zkratka znamená Sdružení na ochranu leasingů a úvěrů spotřebitelům. Jeho členy jsou banky i nebankovní instituce a další subjekty.

Význam slova, termín, co je to SOLUS? Odborný termín, výraz, slovo SOLUS. Co znamená pojem SOLUS z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (SOLUS) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz SOLUS patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: co znamená, SOLUS, slovník, význam pojmu, definice, přesný výraz, přesný význam, termín, heslo, význam, SOLUS, wiki, vysvětlení, Bankovnictví, Bankovnictví, význam slova

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu SOLUS? resp. co přesně označuje termín SOLUS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SOLUS, odpověď na dotaz co je to SOLUS?. Víte např. kdo to je Baron? Znáte a víte kdo je Jednatel? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu SOLUS v jiné sekci než Bankovnictví. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.