Co je to?
Definice výrazu, termínu SEPA platba. Co znamená odborný pojem SEPA platba z kategorie Bankovnictví?

Co je to SEPA platba? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu SEPA platba?

SEPA platba neboli evropská platba je zjednodušená mezinárodní platba v eurech. Podle ní musí mezinárodní platby v eurech probíhat stejně rychle a za stejných podmínek jako platby v tuzemsku. SEPA platba se realizuje v zemích EU i dalších státech, přistupují k ní jednotlivé banky nebo finanční skupiny. Pro uskutečnění SEPA platby je nutno uvádět číslo účtu ve formátu IBAN a použít mezinárodní kód BIC nebo SWIFT, jinak bude platba zatížena poplatkem.

Význam slova, termín, co je to SEPA platba? Definice výrazu, termínu SEPA platba. Co znamená odborný pojem SEPA platba z kategorie Bankovnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to SEPA platba? s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín SEPA platba se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: SEPA platba, heslo, význam pojmu, formulace, definice, popis, slovo, co znamená, pojem, přesný význam, termín, přesný výraz, Bankovnictví, co to je, Bankovnictví

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená SEPA platba? resp. jaká je definice slova SEPA platba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SEPA platba, odpověď na dotaz co je to SEPA platba?. Víte např. kdo to je Josef Mánes? Znáte a víte kdo je Elon Musk? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Bankovnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.