Co je to?
Definice výrazu, termínu SEPA platba. Co znamená odborný pojem SEPA platba z kategorie Bankovnictví?

Co je to SEPA platba? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu SEPA platba?

SEPA platba neboli evropská platba je zjednodušená mezinárodní platba v eurech. Podle ní musí mezinárodní platby v eurech probíhat stejně rychle a za stejných podmínek jako platby v tuzemsku. SEPA platba se realizuje v zemích EU i dalších státech, přistupují k ní jednotlivé banky nebo finanční skupiny. Pro uskutečnění SEPA platby je nutno uvádět číslo účtu ve formátu IBAN a použít mezinárodní kód BIC nebo SWIFT, jinak bude platba zatížena poplatkem.

Význam slova, termín, co je to SEPA platba? Definice výrazu, termínu SEPA platba. Co znamená odborný pojem SEPA platba z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu SEPA platba s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz SEPA platba je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: synonymum, význam slova, popis, wiki, co znamená, co to je, význam pojmu, Bankovnictví, informace, SEPA platba, přesný výraz, význam, přesný význam

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo SEPA platba? resp. jaká je definice termínu SEPA platba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SEPA platba, odpověď na dotaz co je to SEPA platba?. Víte např. kdo to je Josef Mánes? Znáte a víte kdo je Elon Musk? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu SEPA platba i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.