Co je to?
Definice výrazu, termínu Rychlá půjčka. Co znamená odborný pojem Rychlá půjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Rychlá půjčka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Rychlá půjčka?

Rychlá půjčka je speciální druh půjčky, která je snadno dostupná širokému okruhu zájemců. Jde o rychlou půjčku na nízkou částku - většinou do 12 000 - a splatnou do jednoho měsíce. Vzhledem k rychlému poskytnutí půjčky v řádu minut či hodin není zájemce příliš důkladně prověřován a nemusí dokládat různá potvrzení.
Je zde vysoké riziko nesplácení, které si poskytovatel kompenzuje vysokými úroky nebo poplatky. Maximální výše půjčky lze dosáhnout až při opakovaném půjčování a řádném splácení, při první půjčce může zájemce získat pouze nízkou částku - 1 000 až 3 000 korun.

Význam slova, termín, co je to Rychlá půjčka? Definice výrazu, termínu Rychlá půjčka. Co znamená odborný pojem Rychlá půjčka z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Rychlá půjčka je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: definice, termín, co znamená, informace, Rychlá půjčka, význam slova, formulace, slovo, přesný význam, slovník, pojem, přesný výraz, heslo, význam, Bankovnictví, popis

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Rychlá půjčka? resp. jaký je přesný význam slova Rychlá půjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rychlá půjčka, odpověď na dotaz co je to Rychlá půjčka?. Víte např. kdo to je Andrej Kiska? Znáte a víte kdo je Kmotr? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Bankovnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..