Co je to?
Odborný výraz, definice slova Refinancování. Co znamená pojem Refinancování z kategorie Bankovnictví?

Co je to Refinancování? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Refinancování

Refinancování je označení z oblasti úvěrů a půjček, kde znamená zaplacení současného úvěru nebo půjčky novým, výhodnějším produktem. Ten mívá jiné podmínky, které přinášejí klientovi řadu výhod. Refinancování nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti. Díky refinancování lze získat nejen lepší podmínky, ale i snížení splátek nebo změnu doby splatnosti. Při refinancování je splacen úvěr původnímu poskytovateli a zájemce o refinancování se stává dlužníkem nového poskytovatele za přijatelnějších podmínek.

Význam slova, termín, co je to Refinancování? Odborný výraz, definice slova Refinancování. Co znamená pojem Refinancování z kategorie Bankovnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Refinancování s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Refinancování se nachází v sekci Bankovnictví

Co znamená pojem Refinancování? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Refinancování hypotéky znamená splacení stávajícího hypotečního úvěru novým hypotečním úvěrem s odlišnými, zpravidla výhodnějšími podmínkami. Refinancování hypotéky nejčastěji nabízejí banky, je možné se ale setkat i s nabídkou nebankovního refinancování.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: definice, co znamená, význam, wiki, význam pojmu, informace, formulace, význam slova, přesný význam, popis, termín, pojem, Bankovnictví

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Refinancování? resp. jaký je přesný význam slova Refinancování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Refinancování, odpověď na dotaz co je to Refinancování?. Víte např. kdo to je Tomáš Garrigue Masaryk? Znáte a víte kdo je Gustáv Husák? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Bankovnictví U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?