Co je to?
Odborný výraz, definice slova Refinancování. Co znamená pojem Refinancování z kategorie Bankovnictví?

Co je to Refinancování? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Refinancování

Refinancování je označení z oblasti úvěrů a půjček, kde znamená zaplacení současného úvěru nebo půjčky novým, výhodnějším produktem. Ten mívá jiné podmínky, které přinášejí klientovi řadu výhod. Refinancování nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti. Díky refinancování lze získat nejen lepší podmínky, ale i snížení splátek nebo změnu doby splatnosti. Při refinancování je splacen úvěr původnímu poskytovateli a zájemce o refinancování se stává dlužníkem nového poskytovatele za přijatelnějších podmínek.

Význam slova, termín, co je to Refinancování? Odborný výraz, definice slova Refinancování. Co znamená pojem Refinancování z kategorie Bankovnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Refinancování sdílet s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Refinancování je v kategorii Bankovnictví

Co znamená pojem Refinancování? Výraz, definice slova z Wikipedie

Refinancování hypotéky znamená splacení stávajícího hypotečního úvěru novým hypotečním úvěrem s odlišnými, zpravidla výhodnějšími podmínkami. Refinancování hypotéky nejčastěji nabízejí banky, je možné se ale setkat i s nabídkou nebankovního refinancování.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: synonymum, formulace, popis, wiki, slovo, význam pojmu, Refinancování, vysvětlení, Bankovnictví, přesný význam, definice, termín, význam slova, význam, Bankovnictví

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Refinancování? resp. co je to Refinancování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Refinancování, odpověď na dotaz co je to Refinancování?. Víte např. kdo to je Tomáš Garrigue Masaryk? Znáte a víte kdo je Gustáv Husák? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Bankovnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?