Co je to?
Definice výrazu Přímé bankovnictví. Co znamená odborný pojem Přímé bankovnictví z kategorie Bankovnictví?

Co to je Přímé bankovnictví? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Přímé bankovnictví?

Přímé bankovnictví je název pro takový druh bankovnictví, které má jen minimální počet kamenných poboček nebo vůbec žádné a jeho klienti mohou využívat bankovní služby na svém účtu, aniž by museli docházet do banky. Ke svému účtu se mohou dostat kdykoli a kdekoli díky internetu, telefonu, mobilnímu telefonu nebo bankomatu.
Někdy je přímé bankovnictví označováno také jako virtuální banka. Problémy při využívání přímého bankovnictví vznikají při nedostatečných změnách hesel a zabezpečení mobilních telefonů.

Význam slova, termín, co je to Přímé bankovnictví? Definice výrazu Přímé bankovnictví. Co znamená odborný pojem Přímé bankovnictví z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Přímé bankovnictví patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: formulace, Bankovnictví, Přímé bankovnictví, Přímé bankovnictví, wiki, definice, synonymum, přesný výraz, význam, heslo, popis, co znamená, význam slova, informace, co to je, slovo

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Přímé bankovnictví? resp. co znamená slovo Přímé bankovnictví? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přímé bankovnictví, odpověď na dotaz co je to Přímé bankovnictví?. Víte např. kdo to je Richard Brabec? Znáte a víte kdo je Koroner? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.