Co je to?
Definice odborného termínu, slova Předčíslí účtu. Co znamená pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Co je to Předčíslí účtu? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Předčíslí účtu

Předčíslí účtu je součástí struktury čísla bankovního účtu. O této struktuře rozhoduje banka, která se musí řídit vyhláškou ČNB. Předčíslí má maximálně 6 číslic a jeho použití není povinné pro přidělení čísla bankovního účtu klientovi.
Pokud má účet přidělené předčíslí, je jho použití nutné v mezibankovním platebním styku. Významnou roli má toto číslo například u finančních úřadů.

Význam slova, termín, co je to Předčíslí účtu? Definice odborného termínu, slova Předčíslí účtu. Co znamená pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Předčíslí účtu? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Předčíslí účtu je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: přesný výraz, slovník, co to je, popis, slovo, vysvětlení, význam pojmu, wiki, Bankovnictví, heslo, synonymum, termín, význam, informace, co znamená, přesný význam

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Předčíslí účtu? resp. co znamená Předčíslí účtu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předčíslí účtu, odpověď na dotaz co je to Předčíslí účtu?. Víte např. kdo to je Choronzon? Znáte a víte kdo je Koblihář? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Předčíslí účtu hledat i v jiných kategoriích (než Bankovnictví) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.