Co je to?
Definice odborného termínu, slova Předčíslí účtu. Co znamená pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Co je to Předčíslí účtu? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Předčíslí účtu

Předčíslí účtu je součástí struktury čísla bankovního účtu. O této struktuře rozhoduje banka, která se musí řídit vyhláškou ČNB. Předčíslí má maximálně 6 číslic a jeho použití není povinné pro přidělení čísla bankovního účtu klientovi.
Pokud má účet přidělené předčíslí, je jho použití nutné v mezibankovním platebním styku. Významnou roli má toto číslo například u finančních úřadů.

Význam slova, termín, co je to Předčíslí účtu? Definice odborného termínu, slova Předčíslí účtu. Co znamená pojem Předčíslí účtu z kategorie Bankovnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Předčíslí účtu sdílejte s kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Předčíslí účtu je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: heslo, Předčíslí účtu, Bankovnictví, význam, Bankovnictví, termín, popis, slovo, co znamená, Předčíslí účtu, přesný význam, definice, co to je, slovník, formulace, informace

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Předčíslí účtu? resp. co je to Předčíslí účtu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Předčíslí účtu, odpověď na dotaz co je to Předčíslí účtu?. Víte např. kdo to je Děkan? Znáte a víte kdo je Koblihář? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Bankovnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.