Co je to?
Definice výrazu Platební brána. Co znamená odborný pojem Platební brána z kategorie Bankovnictví?

Co to je Platební brána? Význam slova

Co znamená termín Platební brána? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Platební brána je druh online platební metody, jejímž prostřednictvím lze uhradit platbu za objednávku prostřednictvím internetového bankovnictví téměř okamžitě. Obchodník se okamžitě dozví, že platba byla provedena, objednávku ihned potvrdí a odešle.
Vše je maximálně jednoduché, rychlé a bezpečné. Celý proces od objednání po doručení se tak urychlí. Údaje v internetovém bankovnictví jsou již předvyplněné, stačí je zkontrolovat a potvrdit. Všechny operace prováděné prostřednictvím platební brány jsou šifrované a maximálně zabezpečené. Za použití platební brány se platí velmi malé poplatky.

Význam slova, termín, co je to Platební brána? Definice výrazu Platební brána. Co znamená odborný pojem Platební brána z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Platební brána) můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Platební brána patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: definice, co to je, Bankovnictví, pojem, význam slova, přesný význam, termín, Bankovnictví, Platební brána, formulace, význam pojmu, synonymum, Platební brána, slovo, popis, vysvětlení

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Platební brána? resp. co se skrývá pod slovem Platební brána? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Platební brána, odpověď na dotaz co je to Platební brána?. Víte např. kdo to je Jana Bobošíková? Znáte a víte kdo je Forman? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.