Co je to?
Definice výrazu Platební brána. Co znamená odborný pojem Platební brána z kategorie Bankovnictví?

Co to je Platební brána? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Platební brána?

Platební brána je druh online platební metody, jejímž prostřednictvím lze uhradit platbu za objednávku prostřednictvím internetového bankovnictví téměř okamžitě. Obchodník se okamžitě dozví, že platba byla provedena, objednávku ihned potvrdí a odešle.
Vše je maximálně jednoduché, rychlé a bezpečné. Celý proces od objednání po doručení se tak urychlí. Údaje v internetovém bankovnictví jsou již předvyplněné, stačí je zkontrolovat a potvrdit. Všechny operace prováděné prostřednictvím platební brány jsou šifrované a maximálně zabezpečené. Za použití platební brány se platí velmi malé poplatky.

Význam slova, termín, co je to Platební brána? Definice výrazu Platební brána. Co znamená odborný pojem Platební brána z kategorie Bankovnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Platební brána? Potom se o definici podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Platební brána se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: pojem, slovo, co znamená, Bankovnictví, synonymum, Bankovnictví, Platební brána, význam pojmu, termín, co to je, popis, význam slova, informace, heslo, slovník, vysvětlení

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Platební brána? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Platební brána? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Platební brána, odpověď na dotaz co je to Platební brána?. Víte např. kdo to je Nymfomanka? Znáte a víte kdo je Forman? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Bankovnictví Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.