Co je to?
Definice výrazu Platební brána. Co znamená odborný pojem Platební brána z kategorie Bankovnictví?

Co to je Platební brána? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Platební brána

Platební brána je druh online platební metody, jejímž prostřednictvím lze uhradit platbu za objednávku prostřednictvím internetového bankovnictví téměř okamžitě. Obchodník se okamžitě dozví, že platba byla provedena, objednávku ihned potvrdí a odešle.
Vše je maximálně jednoduché, rychlé a bezpečné. Celý proces od objednání po doručení se tak urychlí. Údaje v internetovém bankovnictví jsou již předvyplněné, stačí je zkontrolovat a potvrdit. Všechny operace prováděné prostřednictvím platební brány jsou šifrované a maximálně zabezpečené. Za použití platební brány se platí velmi malé poplatky.

Význam slova, termín, co je to Platební brána? Definice výrazu Platební brána. Co znamená odborný pojem Platební brána z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Platební brána? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Platební brána je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: popis, význam slova, wiki, pojem, vysvětlení, co to je, synonymum, formulace, popis, význam pojmu, Bankovnictví, co znamená, slovo

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Platební brána? resp. co znamená slovo Platební brána? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Platební brána, odpověď na dotaz co je to Platební brána?. Víte např. kdo to je Jirchář? Znáte a víte kdo je Podruh? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Platební brána v jiné sekci než Bankovnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.