Co je to?
Výraz, termín, definice slova Mikropůjčka. Co znamená odborný pojem Mikropůjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Mikropůjčka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Mikropůjčka?

Mikropůjčka je druh krátkodobé rychlé půjčky. Jedná se o zapůjčení velmi nízké částky v řádu několika tisíců. Tuto půjčku je nutno rychle splatit, většinou do jednoho měsíce. Mikropůjčka rozhodně není levná, za snadné poskytnutí se platí velmi vysoké poplatky nebo úroky.
Půjčku lze získat po vyplnění krátkého formuláře a online ověření dokladů velmi rychle, schválení proběhne během několika minut a peníze jsou pak ihned převedeny na účet klienta. Není nutné potvrzení příjmů, prověřování a posuzování zájemců není tak přísné, jako v bance. Půjčka je tedy snadno dostupná.

Význam slova, termín, co je to Mikropůjčka? Výraz, termín, definice slova Mikropůjčka. Co znamená odborný pojem Mikropůjčka z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Mikropůjčka? Potom se o definici podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Mikropůjčka se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: formulace, pojem, význam, slovo, informace, význam pojmu, co znamená, co to je, heslo, definice, přesný výraz, přesný význam, Mikropůjčka, Bankovnictví, význam slova

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Mikropůjčka? resp. co to je Mikropůjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikropůjčka, odpověď na dotaz co je to Mikropůjčka?. Víte např. kdo to je Prokurista? Znáte a víte kdo je Obchodní zástupce? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.