Co je to?
Výraz, termín, definice slova Mikropůjčka. Co znamená odborný pojem Mikropůjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Mikropůjčka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Mikropůjčka?

Mikropůjčka je druh krátkodobé rychlé půjčky. Jedná se o zapůjčení velmi nízké částky v řádu několika tisíců. Tuto půjčku je nutno rychle splatit, většinou do jednoho měsíce. Mikropůjčka rozhodně není levná, za snadné poskytnutí se platí velmi vysoké poplatky nebo úroky.
Půjčku lze získat po vyplnění krátkého formuláře a online ověření dokladů velmi rychle, schválení proběhne během několika minut a peníze jsou pak ihned převedeny na účet klienta. Není nutné potvrzení příjmů, prověřování a posuzování zájemců není tak přísné, jako v bance. Půjčka je tedy snadno dostupná.

Význam slova, termín, co je to Mikropůjčka? Výraz, termín, definice slova Mikropůjčka. Co znamená odborný pojem Mikropůjčka z kategorie Bankovnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Mikropůjčka? s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Mikropůjčka je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: co to je, Mikropůjčka, význam slova, slovník, formulace, význam pojmu, vysvětlení, Bankovnictví, definice, informace, termín, popis, heslo, slovo, přesný výraz, přesný význam

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Mikropůjčka? resp. co to je Mikropůjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikropůjčka, odpověď na dotaz co je to Mikropůjčka?. Víte např. kdo to je Hurvínek? Znáte a víte kdo je Ježíšek? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.