Co je to?
Výraz, termín, definice slova Mikropůjčka. Co znamená odborný pojem Mikropůjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Mikropůjčka? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Mikropůjčka?

Mikropůjčka je druh krátkodobé rychlé půjčky. Jedná se o zapůjčení velmi nízké částky v řádu několika tisíců. Tuto půjčku je nutno rychle splatit, většinou do jednoho měsíce. Mikropůjčka rozhodně není levná, za snadné poskytnutí se platí velmi vysoké poplatky nebo úroky.
Půjčku lze získat po vyplnění krátkého formuláře a online ověření dokladů velmi rychle, schválení proběhne během několika minut a peníze jsou pak ihned převedeny na účet klienta. Není nutné potvrzení příjmů, prověřování a posuzování zájemců není tak přísné, jako v bance. Půjčka je tedy snadno dostupná.

Význam slova, termín, co je to Mikropůjčka? Výraz, termín, definice slova Mikropůjčka. Co znamená odborný pojem Mikropůjčka z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Mikropůjčka patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: význam slova, význam, co znamená, přesný výraz, Bankovnictví, význam pojmu, Bankovnictví, synonymum, přesný význam, Mikropůjčka, popis, slovo, Mikropůjčka, heslo, definice, vysvětlení

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Mikropůjčka? resp. co se skrývá pod slovem Mikropůjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikropůjčka, odpověď na dotaz co je to Mikropůjčka?. Víte např. kdo to je Chazar? Znáte a víte kdo je Ježíšek? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Bankovnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.