Co je to?
Výraz, termín, definice slova Malus. Co znamená odborný pojem Malus z kategorie Bankovnictví?

Co je to Malus? Význam slova

Co znamená termín Malus? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Malus je pojem z oblasti finančnictví, kde se jedná o penalizaci, kterou vyměřují pojišťovny a bankovní instituce. Je to postih za nesplnění podmínek pojištění, vyššího rizika, než bylo ve smlouvě stanoveno, nebo jde o přirážku za vysokou škodovost v minulém pojistném období.
Nejčastěji se malus vyskytuje v oblasti pojištění vozidel. Není stanoven žádným zákonem, jedná se o vnitřní pravidla.

Význam slova, termín, co je to Malus? Výraz, termín, definice slova Malus. Co znamená odborný pojem Malus z kategorie Bankovnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Malus? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Malus je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: popis, přesný význam, definice, formulace, Malus, vysvětlení, význam slova, informace, Bankovnictví, význam pojmu, slovo, wiki, heslo

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Malus? resp. jaká je definice termínu Malus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malus, odpověď na dotaz co je to Malus?. Víte např. kdo to je Matka samoživitelka? Znáte a víte kdo je Hoggy? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Malus hledat i v jiných kategoriích (než Bankovnictví) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?