Co je to?
Výraz, termín, definice slova Malus. Co znamená odborný pojem Malus z kategorie Bankovnictví?

Co je to Malus? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Malus

Malus je pojem z oblasti finančnictví, kde se jedná o penalizaci, kterou vyměřují pojišťovny a bankovní instituce. Je to postih za nesplnění podmínek pojištění, vyššího rizika, než bylo ve smlouvě stanoveno, nebo jde o přirážku za vysokou škodovost v minulém pojistném období.
Nejčastěji se malus vyskytuje v oblasti pojištění vozidel. Není stanoven žádným zákonem, jedná se o vnitřní pravidla.

Význam slova, termín, co je to Malus? Výraz, termín, definice slova Malus. Co znamená odborný pojem Malus z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Malus s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Malus patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: Bankovnictví, informace, Malus, význam, přesný výraz, Malus, slovník, co to je, slovo, definice, vysvětlení, co znamená, význam slova, přesný význam, Bankovnictví, formulace

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Malus? resp. co znamená slovo Malus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malus, odpověď na dotaz co je to Malus?. Víte např. kdo to je Narcis? Znáte a víte kdo je Fluktuant? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?