Co je to?
Výraz, termín, definice slova Malus. Co znamená odborný pojem Malus z kategorie Bankovnictví?

Co je to Malus? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Malus?

Malus je pojem z oblasti finančnictví, kde se jedná o penalizaci, kterou vyměřují pojišťovny a bankovní instituce. Je to postih za nesplnění podmínek pojištění, vyššího rizika, než bylo ve smlouvě stanoveno, nebo jde o přirážku za vysokou škodovost v minulém pojistném období.
Nejčastěji se malus vyskytuje v oblasti pojištění vozidel. Není stanoven žádným zákonem, jedná se o vnitřní pravidla.

Význam slova, termín, co je to Malus? Výraz, termín, definice slova Malus. Co znamená odborný pojem Malus z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Malus? Potom se o definici podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Malus se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: definice, vysvětlení, význam pojmu, informace, co to je, přesný význam, heslo, pojem, význam, wiki, Malus, co znamená, význam slova, popis, přesný výraz

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Malus? resp. jaký je přesný význam slova Malus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malus, odpověď na dotaz co je to Malus?. Víte např. kdo to je Matka samoživitelka? Znáte a víte kdo je Hoggy? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Bankovnictví Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?