Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo LTV. Co znamená pojem LTV z kategorie Bankovnictví?

Co to je LTV? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu LTV?

LTV je pojem z oblasti financí, název loan to value lze přeložit jako poměr úvěru k hodnotě nemovitosti. Používá se hlavně u hypoték, kde se jedná o poměr mezi hypotéčním úvěrem a hodnotou zastavované nemovitosti.
Zkratka LTV musí být spojena s nějakým číslem, procenty. Toto číslo vyjadřuje procento z ceny projednávané nemovitosti, z něj se pak vypočítá maximální výše úvěru.

Význam slova, termín, co je to LTV? Odborný termín, výraz, slovo LTV. Co znamená pojem LTV z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to LTV? s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo LTV je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: význam slova, LTV, slovník, význam, co znamená, slovo, Bankovnictví, definice, co to je, synonymum, význam pojmu, heslo, LTV, termín, wiki, formulace

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je LTV? resp. co přesně znamená slovo LTV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LTV, odpověď na dotaz co je to LTV?. Víte např. kdo to je Občan? Znáte a víte kdo je Endokrinolog? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?