Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo LTV. Co znamená pojem LTV z kategorie Bankovnictví?

Co to je LTV? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla LTV?

LTV je pojem z oblasti financí, název loan to value lze přeložit jako poměr úvěru k hodnotě nemovitosti. Používá se hlavně u hypoték, kde se jedná o poměr mezi hypotéčním úvěrem a hodnotou zastavované nemovitosti.
Zkratka LTV musí být spojena s nějakým číslem, procenty. Toto číslo vyjadřuje procento z ceny projednávané nemovitosti, z něj se pak vypočítá maximální výše úvěru.

Význam slova, termín, co je to LTV? Odborný termín, výraz, slovo LTV. Co znamená pojem LTV z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz LTV patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: co to je, význam, slovo, pojem, vysvětlení, LTV, heslo, formulace, význam slova, Bankovnictví, přesný význam, Bankovnictví, co znamená, synonymum, přesný výraz, LTV

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo LTV? resp. co se přesně ukrývá za slovem LTV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LTV, odpověď na dotaz co je to LTV?. Víte např. kdo to je Ivan Bartoš? Znáte a víte kdo je Endokrinolog? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Bankovnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?