Co je to?
Výraz, termín, definice slova Konsolidace. Co znamená odborný pojem Konsolidace z kategorie Bankovnictví?

Co je to Konsolidace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Konsolidace?

Konsolidace je výraz pocházející z latiny s významem upevnění, ustálení. V běžném životě se asi nejčastěji setkáme s konsolidací půjček, což znamená sloučení více závazků do jednoho. Smyslem konsolidace úvěrů je snížení doby splácení, snížení úrokové sazby, případně snížení různých poplatků a celkové zjednodušení.

Význam slova, termín, co je to Konsolidace? Výraz, termín, definice slova Konsolidace. Co znamená odborný pojem Konsolidace z kategorie Bankovnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Konsolidace můžete sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Konsolidace je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: co znamená, slovník, Bankovnictví, wiki, Konsolidace, význam slova, informace, význam, synonymum, pojem, slovo, přesný výraz, termín, heslo, co to je, vysvětlení

Ve Wikipedii se o termínu Konsolidace píše následující

Konsolidace (z lat. con-, dohromady a solidus, pevný) znamená upevnění, ustálení, urovnání:zdravotního stavu pacienta po úrazu,

politických poměrů po revoluci,

financí firmy či státu po období špatného hospodaření,

stavu pevného disku počítače po defragmentaci

ve stavebnictví může označovat zpevňování zeminy.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Konsolidace? resp. co znamená slovo Konsolidace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konsolidace, odpověď na dotaz co je to Konsolidace?. Víte např. kdo to je Vít Rakušan? Znáte a víte kdo je Úderník? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.