Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Hypoteční úvěr. Co znamená pojem Hypoteční úvěr z kategorie Bankovnictví?

Co to je Hypoteční úvěr? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Hypoteční úvěr

Hypoteční úvěr, jinak též hypotéka, je úvěr, o který mohou požádat fyzické i právnické osoby. Tento typ úvěru musí být vždy zajištěn nějakou nemovitostí. Nejčastěji se zastavuje nemovitost, na jejíž pořízení se hypotéční úvěr sjednává, ale může jít i o jinou nemovitost nebo více nemovitostí.
Hypotéční úvěr bývá účelový nebo neúčelový – účelový smí být použit pouze na investování do nemovitosti, neúčelový lze použít na cokoliv.

Význam slova, termín, co je to Hypoteční úvěr? Odborný termín, výraz, slovo Hypoteční úvěr. Co znamená pojem Hypoteční úvěr z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hypoteční úvěr sdílet s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Hypoteční úvěr patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: formulace, Hypoteční úvěr, význam slova, co znamená, informace, význam pojmu, význam, termín, wiki, Hypoteční úvěr, popis, Bankovnictví, pojem, definice, slovo, přesný výraz

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Hypoteční úvěr? resp. co se skrývá pod slovem Hypoteční úvěr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hypoteční úvěr, odpověď na dotaz co je to Hypoteční úvěr?. Víte např. kdo to je Perun? Znáte a víte kdo je Au pair? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Hypoteční úvěr hledat i v jiných kategoriích (než Bankovnictví) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.