Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Hypoteční úvěr. Co znamená pojem Hypoteční úvěr z kategorie Bankovnictví?

Co to je Hypoteční úvěr? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Hypoteční úvěr?

Hypoteční úvěr, jinak též hypotéka, je úvěr, o který mohou požádat fyzické i právnické osoby. Tento typ úvěru musí být vždy zajištěn nějakou nemovitostí. Nejčastěji se zastavuje nemovitost, na jejíž pořízení se hypotéční úvěr sjednává, ale může jít i o jinou nemovitost nebo více nemovitostí.
Hypotéční úvěr bývá účelový nebo neúčelový – účelový smí být použit pouze na investování do nemovitosti, neúčelový lze použít na cokoliv.

Význam slova, termín, co je to Hypoteční úvěr? Odborný termín, výraz, slovo Hypoteční úvěr. Co znamená pojem Hypoteční úvěr z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Hypoteční úvěr je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: význam, definice, wiki, heslo, popis, formulace, význam slova, Hypoteční úvěr, přesný význam, slovo, přesný výraz, co to je, vysvětlení, informace, význam pojmu, Hypoteční úvěr

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Hypoteční úvěr? resp. co znamená slovo Hypoteční úvěr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hypoteční úvěr, odpověď na dotaz co je to Hypoteční úvěr?. Víte např. kdo to je Mark Zuckerberg? Znáte a víte kdo je Au pair? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.