Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fixace. Co znamená pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Co to je Fixace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Fixace?

Během určitého časového období se úrokové sazby u hypotečního úvěru nemění a hovoříme tedy o fixaci. Jakmile se fixace ukončí, změní se úrokové sazby podle aktuálního vývoje na trhu. V České republice se běžně můžete setkat s jednoletou, tříletou, pětiletou nebo ostatní dobou fixace. Nová doba fixace se opětovně musí vyřizovat s bankou.

Význam slova, termín, co je to Fixace? Odborný termín, výraz, slovo Fixace. Co znamená pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Fixace) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Fixace je v kategorii Bankovnictví

Co znamená pojem Fixace? Výraz, definice slova z Wikipedie

Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: pojem, wiki, definice, popis, termín, synonymum, Fixace, přesný výraz, slovo, význam slova, informace, význam, heslo, co znamená, Bankovnictví

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Fixace? resp. jaká je definice termínu Fixace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fixace, odpověď na dotaz co je to Fixace?. Víte např. kdo to je Pokrytec? Znáte a víte kdo je Wrestler? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Bankovnictví Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.