Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fixace. Co znamená pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Co to je Fixace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Fixace

Během určitého časového období se úrokové sazby u hypotečního úvěru nemění a hovoříme tedy o fixaci. Jakmile se fixace ukončí, změní se úrokové sazby podle aktuálního vývoje na trhu. V České republice se běžně můžete setkat s jednoletou, tříletou, pětiletou nebo ostatní dobou fixace. Nová doba fixace se opětovně musí vyřizovat s bankou.

Význam slova, termín, co je to Fixace? Odborný termín, výraz, slovo Fixace. Co znamená pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Fixace? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Fixace se nachází v kategorii Bankovnictví

Co znamená pojem Fixace? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: popis, definice, informace, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, Fixace, význam pojmu, slovo, heslo, formulace, přesný význam, co to je

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Fixace? resp. jaký je přesný význam slova Fixace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fixace, odpověď na dotaz co je to Fixace?. Víte např. kdo to je Pokrytec? Znáte a víte kdo je Wrestler? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.