Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Fixace. Co znamená pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Co to je Fixace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Fixace?

Během určitého časového období se úrokové sazby u hypotečního úvěru nemění a hovoříme tedy o fixaci. Jakmile se fixace ukončí, změní se úrokové sazby podle aktuálního vývoje na trhu. V České republice se běžně můžete setkat s jednoletou, tříletou, pětiletou nebo ostatní dobou fixace. Nová doba fixace se opětovně musí vyřizovat s bankou.

Význam slova, termín, co je to Fixace? Odborný termín, výraz, slovo Fixace. Co znamená pojem Fixace z kategorie Bankovnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Fixace s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Fixace je v kategorii Bankovnictví

Co znamená pojem Fixace? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).Fixace úrokové sazby u hypotečního úvěru je časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Po ukončení fixace se úroková sazba mění dle aktuálních hodnot trhu. Novou úrokovou sazbu, délku fixace, délku splatnosti hypotečního úvěru, atd. lze zpravidla v tento okamžik vyjednávat s věřitelem (bankou).

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam pojmu, Bankovnictví, Bankovnictví, co to je, popis, co znamená, pojem, slovo, formulace, význam, synonymum, Fixace, wiki, termín, definice

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Fixace? resp. co je to Fixace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fixace, odpověď na dotaz co je to Fixace?. Víte např. kdo to je Pokrytec? Znáte a víte kdo je Wrestler? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Fixace i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.