Co je to?
Definice výrazu, termínu Eskontní úvěr. Co znamená odborný pojem Eskontní úvěr z kategorie Bankovnictví?

Co je to Eskontní úvěr? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Eskontní úvěr?

Eskontní úvěr je produkt vhodný pro krátkodobé financování. Tento typ úvěru u nás není příliš častý, přednost mívá kontokorentní úvěr. U eskontního úvěru odkoupí banka od věřitele směnku před lhůtou splatnosti. Dlužník pak musí bance uhradit uvedenou částku do data splatnosti.
Každá banka se při takové transakci řídí vlastními předpisy a každou transakci tohoto typu posuzuje zvlášť. Pokud však dlužník svůj závazek nesplní, je úhrada požadována po původním vlastníkovi směnky. Výhodou eskontního úvěru jsou nižší úroky a rychlost získání financí.

Význam slova, termín, co je to Eskontní úvěr? Definice výrazu, termínu Eskontní úvěr. Co znamená odborný pojem Eskontní úvěr z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Eskontní úvěr? Potom se o definici podělte se známými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Eskontní úvěr se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: slovo, přesný význam, význam, pojem, Eskontní úvěr, co znamená, wiki, co to je, Bankovnictví, vysvětlení, význam slova, heslo, přesný výraz, informace, definice, slovník

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Eskontní úvěr? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Eskontní úvěr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Eskontní úvěr, odpověď na dotaz co je to Eskontní úvěr?. Víte např. kdo to je Bookmaker? Znáte a víte kdo je Iluminát? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Bankovnictví Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..