Co je to?
Definice výrazu, termínu Eskontní úvěr. Co znamená odborný pojem Eskontní úvěr z kategorie Bankovnictví?

Co je to Eskontní úvěr? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Eskontní úvěr?

Eskontní úvěr je produkt vhodný pro krátkodobé financování. Tento typ úvěru u nás není příliš častý, přednost mívá kontokorentní úvěr. U eskontního úvěru odkoupí banka od věřitele směnku před lhůtou splatnosti. Dlužník pak musí bance uhradit uvedenou částku do data splatnosti.
Každá banka se při takové transakci řídí vlastními předpisy a každou transakci tohoto typu posuzuje zvlášť. Pokud však dlužník svůj závazek nesplní, je úhrada požadována po původním vlastníkovi směnky. Výhodou eskontního úvěru jsou nižší úroky a rychlost získání financí.

Význam slova, termín, co je to Eskontní úvěr? Definice výrazu, termínu Eskontní úvěr. Co znamená odborný pojem Eskontní úvěr z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Eskontní úvěr) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Eskontní úvěr patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: termín, heslo, wiki, slovník, Bankovnictví, význam pojmu, popis, význam, přesný výraz, informace, Eskontní úvěr, co to je, přesný význam, slovo, formulace

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Eskontní úvěr? resp. jaký je přesný význam slova Eskontní úvěr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Eskontní úvěr, odpověď na dotaz co je to Eskontní úvěr?. Víte např. kdo to je Karel Janeček? Znáte a víte kdo je Synovec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Eskontní úvěr i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..