Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Elektronická peněženka. Co znamená pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Co to je Elektronická peněženka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Elektronická peněženka?

Elektronická peněženka je nedílnou součástí bezhotovostního platebního styku. Je jedním ze způsobů bezhotovostních úhrad, jako je převod, platební karta, platba e - bankou a podobně. Virtuální elektronická peněženka je využívána především k bezpečné platbě nižší částky na internetu. Není potřeba vyplňovat takové údaje, jako u platby kartou.
Peníze jsou převedeny do elektronické peněženky, kterou můžete pravidelně dobíjet. K tomu není potřeba žádný účet. Platba je rychlá, pohodlná a bezpečná.

Význam slova, termín, co je to Elektronická peněženka? Odborný termín, výraz, slovo Elektronická peněženka. Co znamená pojem Elektronická peněženka z kategorie Bankovnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Elektronická peněženka s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Elektronická peněženka je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, význam slova, popis, Elektronická peněženka, termín, informace, Bankovnictví, formulace, význam, co znamená, Bankovnictví, synonymum, slovník, pojem

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Elektronická peněženka? resp. co znamená slovo Elektronická peněženka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronická peněženka, odpověď na dotaz co je to Elektronická peněženka?. Víte např. kdo to je Conchita Wurst? Znáte a víte kdo je Donald Trump? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Elektronická peněženka v jiné sekci než Bankovnictví. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.