Co je to?
Definice odborného termínu, slova Disponibilní zůstatek. Co znamená pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je to Disponibilní zůstatek? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Disponibilní zůstatek?

Disponibilní zůstatek jsou jednoduše řečeno peníze, která má klient banky momentálně k dispozici na svém účtu. Jedná se o kladný zůstatek minus rezervované peníze (např. minimální vklad nebo blokace nezaúčtovaných transakcí) plus případný kontokorent (možnost jít "do mínusu" - záleží na podmínkách konkrétního účtu).

Význam slova, termín, co je to Disponibilní zůstatek? Definice odborného termínu, slova Disponibilní zůstatek. Co znamená pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Disponibilní zůstatek s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Disponibilní zůstatek patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: pojem, Disponibilní zůstatek, význam pojmu, slovo, formulace, přesný výraz, Bankovnictví, Bankovnictví, vysvětlení, co to je, heslo, synonymum, informace, význam, co znamená, Disponibilní zůstatek

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Disponibilní zůstatek? resp. co znamená Disponibilní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disponibilní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Disponibilní zůstatek?. Víte např. kdo to je Kokot? Znáte a víte kdo je Mirek Topolánek? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Bankovnictví Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!