Co je to?
Definice odborného termínu, slova Disponibilní zůstatek. Co znamená pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Co je to Disponibilní zůstatek? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Disponibilní zůstatek?

Disponibilní zůstatek jsou jednoduše řečeno peníze, která má klient banky momentálně k dispozici na svém účtu. Jedná se o kladný zůstatek minus rezervované peníze (např. minimální vklad nebo blokace nezaúčtovaných transakcí) plus případný kontokorent (možnost jít "do mínusu" - záleží na podmínkách konkrétního účtu).

Význam slova, termín, co je to Disponibilní zůstatek? Definice odborného termínu, slova Disponibilní zůstatek. Co znamená pojem Disponibilní zůstatek z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Disponibilní zůstatek? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Disponibilní zůstatek je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: popis, přesný výraz, slovo, přesný význam, heslo, termín, vysvětlení, co znamená, synonymum, Bankovnictví, význam, popis, Bankovnictví, význam pojmu, wiki

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Disponibilní zůstatek? resp. co je to Disponibilní zůstatek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Disponibilní zůstatek, odpověď na dotaz co je to Disponibilní zůstatek?. Víte např. kdo to je Jehovista? Znáte a víte kdo je Soudkyně Barbara? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Disponibilní zůstatek v jiné sekci než Bankovnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!