Co je to?
Výraz, termín, definice slova Debet. Co znamená odborný pojem Debet z kategorie Bankovnictví?

Co je to Debet? Význam slova

Co znamená termín Debet? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Slovo debet se objevuje v souvislosti s bankovními produkty. Debet znamená minusový zůstatek na účtě, dluh vůči bance, položku "má dáti" na výpisu z účtu.

Význam slova, termín, co je to Debet? Výraz, termín, definice slova Debet. Co znamená odborný pojem Debet z kategorie Bankovnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Debet sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Debet je v kategorii Bankovnictví

Co znamená pojem Debet? Výraz, definice slova z Wikipedie

Debet v účetnictví znamená Má dát (dluh) a v účetnictví představuje levou stranu účtu. Jeho opakem je dal, které v účetnictví představuje pravou stranu účtu. Je žádoucí se všem dluhům vyhnout. Při potížích je vhodné navštívit tzv. finančního poradce. To zabrání zapadnutí do tzv. dluhové smyčky.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: definice, popis, co to je, popis, Debet, wiki, význam slova, přesný význam, vysvětlení, význam, co znamená, termín, přesný výraz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Debet? resp. co znamená slovo Debet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Debet, odpověď na dotaz co je to Debet?. Víte např. kdo to je George Soros? Znáte a víte kdo je Elf? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Debet v jiné sekci než Bankovnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?