Co je to?
Výraz, termín, definice slova Debet. Co znamená odborný pojem Debet z kategorie Bankovnictví?

Co je to Debet? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Debet?

Slovo debet se objevuje v souvislosti s bankovními produkty. Debet znamená minusový zůstatek na účtě, dluh vůči bance, položku "má dáti" na výpisu z účtu.

Význam slova, termín, co je to Debet? Výraz, termín, definice slova Debet. Co znamená odborný pojem Debet z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Debet můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Debet je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: přesný význam, Debet, přesný výraz, význam, slovo, co znamená, význam pojmu, co to je, informace, význam slova, formulace, popis, termín, definice, Bankovnictví, heslo

Co označuje termín Debet? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Debet v účetnictví znamená Má dát (dluh) a v účetnictví představuje levou stranu účtu. Jeho opakem je dal, které v účetnictví představuje pravou stranu účtu. Je žádoucí se všem dluhům vyhnout. Při potížích je vhodné navštívit tzv. finančního poradce. To zabrání zapadnutí do tzv. dluhové smyčky.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Debet? resp. co vlastně znamená slovo Debet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Debet, odpověď na dotaz co je to Debet?. Víte např. kdo to je Šibal? Znáte a víte kdo je Endomorf? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Bankovnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?