Co je to?
Definice odborného termínu, slova Datum splatnosti. Co znamená pojem Datum splatnosti z kategorie Bankovnictví?

Co je to Datum splatnosti? Význam slova

Co znamená termín Datum splatnosti? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Datum splatnosti je den, ve který musíte uhradit své finanční závazky. Datum splatnosti bývá uváděn na faktuře nebo je sjednán ve smlouvě. Povinností plátce je uhradit částku tak, aby v den splatnosti byly peníze již na účtu věřitele.
Aby byl datum splatnosti určitě dodržen, je nutno peníze odesílat s dostatečným předstihem, jinak se plátce vystavuje sankcím.

Význam slova, termín, co je to Datum splatnosti? Definice odborného termínu, slova Datum splatnosti. Co znamená pojem Datum splatnosti z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Datum splatnosti sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Datum splatnosti patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: význam, Datum splatnosti, slovník, wiki, termín, pojem, význam slova, formulace, Datum splatnosti, vysvětlení, heslo, přesný význam, popis, informace, definice, Bankovnictví

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Datum splatnosti? resp. co se přesně ukrývá za slovem Datum splatnosti? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Datum splatnosti, odpověď na dotaz co je to Datum splatnosti?. Víte např. kdo to je Kretén? Znáte a víte kdo je Řiťopich? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Datum splatnosti v jiné sekci než Bankovnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.