Co je to?
Definice výrazu, termínu CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Co je to CVV? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu CVV?

CVV kód je jeden z ochranných prvků platebních karet. Zkratka pochází z anglického Card Verification Value, případně Card Verification Code. Jedná se o trojmístné číslo, které je umístěno na zadní straně karty u podpisového vzoru. Používá se pro zvýšení bezpečnosti při elektronickém převodu peněz. Kromě CVV se zadává i dokdy karta platí a jedinečný identifikační kód karty ve formě jejího čísla.

Význam slova, termín, co je to CVV? Definice výrazu, termínu CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to CVV? s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo CVV se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, přesný význam, slovník, co to je, CVV, význam pojmu, přesný výraz, synonymum, význam, pojem, co znamená, definice, Bankovnictví, popis

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova CVV? resp. co to je CVV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CVV, odpověď na dotaz co je to CVV?. Víte např. kdo to je Alzheimer? Znáte a víte kdo je Bašár al-Asad? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín CVV hledat i v jiných kategoriích (než Bankovnictví) Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.