Co je to?
Definice výrazu, termínu CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Co je to CVV? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu CVV?

CVV kód je jeden z ochranných prvků platebních karet. Zkratka pochází z anglického Card Verification Value, případně Card Verification Code. Jedná se o trojmístné číslo, které je umístěno na zadní straně karty u podpisového vzoru. Používá se pro zvýšení bezpečnosti při elektronickém převodu peněz. Kromě CVV se zadává i dokdy karta platí a jedinečný identifikační kód karty ve formě jejího čísla.

Význam slova, termín, co je to CVV? Definice výrazu, termínu CVV. Co znamená odborný pojem CVV z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem CVV s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo CVV patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: přesný význam, popis, heslo, synonymum, význam, přesný výraz, Bankovnictví, pojem, co to je, CVV, wiki, CVV, formulace, význam pojmu, význam slova, Bankovnictví

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova CVV? resp. co to je CVV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CVV, odpověď na dotaz co je to CVV?. Víte např. kdo to je Pazneht? Znáte a víte kdo je Martin Dejdar? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.