Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cílová častka. Co znamená pojem Cílová častka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Cílová častka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Cílová častka

Cílová částka označuje ve stavebním spoření celkovou částku, kterou bude mít účastník spoření pro své bytové potřeby k dispozici, pokud splní podmínky spořitelny. Nejedná se tedy jen o výši úspor, ale i státní podporu, úroky a částku k čerpání řádného úvěru ze stavebního spoření. Z cílové částky vychází i výše vstupního poplatku při založení spoření, obvykle jde o 1% z cílové částky. Výši cílové částky si volí účastník podle toho, na jak dlouho a jakou částku chce spořit.

Význam slova, termín, co je to Cílová častka? Odborný výraz, definice slova Cílová častka. Co znamená pojem Cílová častka z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Cílová častka je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: co to je, definice, informace, wiki, popis, Bankovnictví, vysvětlení, význam slova, přesný význam, přesný výraz, formulace, co znamená, pojem, slovník, význam, význam pojmu

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Cílová častka? resp. co přesně označuje termín Cílová častka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cílová častka, odpověď na dotaz co je to Cílová častka?. Víte např. kdo to je Mahulena Bočanová? Znáte a víte kdo je Tom Cruise? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Cílová častka v jiné sekci než Bankovnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.