Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cashback. Co znamená odborný pojem Cashback z kategorie Bankovnictví?

Co je to Cashback? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Cashback

Cashback je pojem pocházející z angličtiny, v doslovném překladu znamená návrat hotovosti neboli peněz. Cashback je označením více možných druhů služby. Může se jednat o nárok na zahraniční DPH, možnost výběru peněz při platbě kartou u vybraných prodejců nebo vrácení části peněz jako podpory určité reklamní akce.
Velmi často se cashback užívá při platbě kartou, kdy prodejci umožní ještě výběr další částky do sjednaného maxima. Prodejci, kteří tuto službu umožňují, jsou označeni právě logem cashback.

Význam slova, termín, co je to Cashback? Výraz, termín, definice slova Cashback. Co znamená odborný pojem Cashback z kategorie Bankovnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Cashback s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Cashback se nachází v sekci Bankovnictví

Co znamená pojem Cashback? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Cashback (psáno též CashBack nebo cash back, z angličtiny „návrat peněz/hotovosti“) je služba nárokování zahraničního DPH nebo služba, která má suplovat výběry z bankomatu. Pokud totiž banka, u které je zřízen účet ke kartě, se kterou platíte, podporuje službu CashBack, můžete si peníze vybrat u pokladny při platbě kartou. S tímto názvem se také můžeme setkat u akcí na podporu prodeje u některých výrobců (například elektroniky). Kdy při koupi výrobku jim zašlete doklad o koupi a část svých peněz dostanete zpět na účet (vždy záleží na podmínkách konkrétní akce).

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: Bankovnictví, synonymum, wiki, Bankovnictví, definice, význam slova, co znamená, popis, význam, termín, přesný výraz, formulace, slovník, význam pojmu, slovo

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Cashback? resp. jaká je definice slova Cashback? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cashback, odpověď na dotaz co je to Cashback?. Víte např. kdo to je Ztohoven? Znáte a víte kdo je Bohém? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Bankovnictví Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.