Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cashback. Co znamená odborný pojem Cashback z kategorie Bankovnictví?

Co je to Cashback? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Cashback

Cashback je pojem pocházející z angličtiny, v doslovném překladu znamená návrat hotovosti neboli peněz. Cashback je označením více možných druhů služby. Může se jednat o nárok na zahraniční DPH, možnost výběru peněz při platbě kartou u vybraných prodejců nebo vrácení části peněz jako podpory určité reklamní akce.
Velmi často se cashback užívá při platbě kartou, kdy prodejci umožní ještě výběr další částky do sjednaného maxima. Prodejci, kteří tuto službu umožňují, jsou označeni právě logem cashback.


Co je to Cashback? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cashback. Co znamená odborný pojem Cashback z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Cashback se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Cashback je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: terminologie, wiki, co je to Cashback?, termín, přesný význam, formulace, Cashback, co znamená, informace, popis, co to je, slovník, vysvětlení, lexikon, odborný výraz, slovo, význam pojmu, názvosloví


Pojem Cashback je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Cashback? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Cashback (psáno též CashBack nebo cash back, z angličtiny „návrat peněz/hotovosti“) je služba nárokování zahraničního DPH nebo služba, která má suplovat výběry z bankomatu. Pokud totiž banka, u které je zřízen účet ke kartě, se kterou platíte, podporuje službu CashBack, můžete si peníze vybrat u pokladny při platbě kartou. S tímto názvem se také můžeme setkat u akcí na podporu prodeje u některých výrobců (například elektroniky). Kdy při koupi výrobku jim zašlete doklad o koupi a část svých peněz dostanete zpět na účet (vždy záleží na podmínkách konkrétní akce).

Odkazy na jiné weby

Najít termín Cashback ve Wikizdrojích

Najít pojem Cashback na Google.cz

Najít slovo Cashback ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Cashback ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Cashback ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Cashback ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Cashback například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Cashback? resp. jaký je přesný význam slova Cashback? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cashback, odpověď na dotaz co je to Cashback?. Víte např. kdo to je Mark Wahlberg? Znáte a víte kdo je Biochemik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Cashback i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.