Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bankovní záruka. Co znamená odborný pojem Bankovní záruka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Bankovní záruka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Bankovní záruka

Bankovní záruka patří k produktům zajišťujícím minimalizaci obchodních rizik. Jedná se v současnosti velmi často používaný nástroj, tvořený písemným prohlášením banky, ve kterém se banka zavazuje uspokojit věřitele do výše určené peněžní částky uvedené v záruční listině.
Bankovní záruka se uplatní v případě, že dlužník nesplní svůj závazek. Pokrývají se tak rizika prodávajícího i kupujícího. Podmínky bankovní záruky jsou specifikovány v záruční listině.

Význam slova, termín, co je to Bankovní záruka? Výraz, termín, definice slova Bankovní záruka. Co znamená odborný pojem Bankovní záruka z kategorie Bankovnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Bankovní záruka? Pak se o ní podělte s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Bankovní záruka je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: wiki, přesný význam, synonymum, termín, pojem, přesný výraz, význam pojmu, co znamená, heslo, vysvětlení, formulace, definice, Bankovnictví

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Bankovní záruka? resp. co je to Bankovní záruka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bankovní záruka, odpověď na dotaz co je to Bankovní záruka?. Víte např. kdo to je Nunvář? Znáte a víte kdo je Lektor? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Bankovní záruka i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?