Co je to?
Definice výrazu, termínu 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Co je to 3D Secure? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova 3D Secure?

3D Secure je pojmenování nové a vysoce moderní možnosti placení platební kartou na internetu. Tento způsob platby má nejvyšší možnou ochranu. Jedná se o službu, která je nastavena automaticky a mohou ji používat všichni majitelé karet, které lze využívat pro internetové platby.
Platba probíhá tak, že odeslání zadané částky musíte potvrdit jednorázovým 3D Secure heslem. To přijde na mobilní telefon zdarma. Je tím zajištěno, že kartou nemůže zaplatit na internetu nikdo jiný než její majitel.

Význam slova, termín, co je to 3D Secure? Definice výrazu, termínu 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu 3D Secure doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo 3D Secure se nachází v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: pojem, slovník, co to je, význam pojmu, wiki, termín, přesný výraz, 3D Secure, popis, Bankovnictví, formulace, synonymum, 3D Secure, slovo, vysvětlení, informace

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je 3D Secure? resp. co znamená 3D Secure? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D Secure, odpověď na dotaz co je to 3D Secure?. Víte např. kdo to je Identifikovaná osoba? Znáte a víte kdo je Aktivista? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.